49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

Rida, Stadsgezicht Parijs 1082
Rida, Stadsgezicht Parijs

70 EUR

E. van Heemskerck van Beest, Zeegezicht 1145
E. van Heemskerck van Beest, Zeegezicht

70 EUR

Anton Heyboer, Spetterkip 1219
Anton Heyboer, Spetterkip

70 EUR

Ongesigneerd, Hollandse haven 1270
Ongesigneerd, Hollandse haven

70 EUR

Paul Auguste Perrelet, Zwitsers berglandschap 1271
Paul Auguste Perrelet, Zwitsers berglandschap

70 EUR

Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan 1273
Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan

70 EUR

Waterman, Bosgezicht met boswerkers 1314
Waterman, Bosgezicht met boswerkers

70 EUR

Johan Dijkstra, Landschap met zandpad en houten brug 1323
Johan Dijkstra, Landschap met zandpad en houten brug

70 EUR

Antieke 17e - 18e eeuwse gravure 1345
Antieke 17e - 18e eeuwse gravure

70 EUR

Drie Engelse reproducties, Vossenjacht 1380
Drie Engelse reproducties, Vossenjacht

70 EUR

3x Espen Hagen, Indianen portretten 1383
3x Espen Hagen, Indianen portretten

70 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater, Landschap bergmeer 1133
Henk van Leeuwen van Oudewater, Landschap bergmeer

60 EUR

F. de Wit, Landschap met korenschoven 1142
F. de Wit, Landschap met korenschoven

60 EUR

Monogram W.v.W., Portret oude boeren vrouw 1191
Monogram W.v.W., Portret oude boeren vrouw

60 EUR

J. van Berghem, Hollands stadsgezicht 1280
J. van Berghem, Hollands stadsgezicht

60 EUR

G. Stevens, Landschap met opvliegende eenden 1293
G. Stevens, Landschap met opvliegende eenden

60 EUR

T. Anconé, Portret Rembrandt van Rijn 1315
T. Anconé, Portret Rembrandt van Rijn

60 EUR

G. Corneille, Unique 1316
G. Corneille, Unique

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Impressionistisch stilleven met fruit 1330
Onduidelijk gesigneerd, Impressionistisch stilleven met fruit

60 EUR

Ongesigneerd, Boerin bij boerderij 1337
Ongesigneerd, Boerin bij boerderij

60 EUR

Jan Kelderman, Gezicht op Joure Friesland 1338
Jan Kelderman, Gezicht op Joure Friesland

60 EUR

2x Handingekleurde gravures 1347
2x Handingekleurde gravures

60 EUR

P. Dönitz, Lago Maggiore 1350
P. Dönitz, Lago Maggiore

60 EUR

Keith Haring, Dansende figuren 1359
Keith Haring, Dansende figuren

60 EUR

2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokum Red 1364
2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokum Red

60 EUR

W.J. Rangé, Schelpenvissers 1371
W.J. Rangé, Schelpenvissers

60 EUR

Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien 1382
Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien

60 EUR

Onduid. gesig., Winters bosgezicht 1218
Onduid. gesig., Winters bosgezicht

50 EUR

Keusel, Hollands riviergezicht met windmolen 1229
Keusel, Hollands riviergezicht met windmolen

50 EUR

Decraeel?, Strandgezicht met bomschuit 1237
Decraeel?, Strandgezicht met bomschuit

50 EUR

J.A. Rey, Boerderij met boerin en kippen 1267
J.A. Rey, Boerderij met boerin en kippen

50 EUR

Jan Visser, Portret van boer met pijp 1282
Jan Visser, Portret van boer met pijp

50 EUR

Ongesigneerd, Landschap met vakwerkhuis 1331
Ongesigneerd, Landschap met vakwerkhuis

50 EUR

Bruinsma, Wintergezicht 1360
Bruinsma, Wintergezicht

50 EUR

Onduidelijk, Vaas met bloemen 1361
Onduidelijk, Vaas met bloemen

50 EUR

2x Handgeschilderde ikonen 1245
2x Handgeschilderde ikonen

45 EUR

Febernes + Knaake, Violen + landschap 1353
Febernes + Knaake, Violen + landschap

40 EUR

Judo, Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee 1356
Judo, Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee

40 EUR

Naar Ruijsdaal, Wintergezicht met boerderij 1357
Naar Ruijsdaal, Wintergezicht met boerderij

40 EUR

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen 1384
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen

20 EUR