Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Carl Deiker, Korhoenders 1048
Carl Deiker, Korhoenders
Startprijs 600 EUR
J. Akkeringa, Visservrouw is net aan het boeten 1049
J. Akkeringa, Visservrouw is net aan het boeten
Startprijs 200 EUR
H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin 1050
H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin
Startprijs 250 EUR
Corneille, Le Cuijero et bon cheval 1051
Corneille, Le Cuijero et bon cheval
Startprijs 200 EUR
Corneille, Blauwe naakte vrouw met duif 1052
Corneille, Blauwe naakte vrouw met duif
Startprijs 200 EUR
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand 1053
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Startprijs 850 EUR
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen 1054
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond 1055
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond

Resultaat:

500 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl 1056
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl
Startprijs 400 EUR
Herman H. Op der Heijde, Zeilschip met figuren op volle zee 1057
Herman H. Op der Heijde, Zeilschip met figuren op volle zee
Startprijs 1.200 EUR
Piet Coldewey, Stilleven 1058
Piet Coldewey, Stilleven
Startprijs 300 EUR
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias 1059
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Karel Appel, Abstracte figuratieve compositie 1060
Karel Appel, Abstracte figuratieve compositie

Resultaat:

600 EUR

Lucebert, Voorstelling met zes figuren 1061
Lucebert, Voorstelling met zes figuren
Startprijs 200 EUR
Keith Haring, Figuren voorstelling 1062
Keith Haring, Figuren voorstelling
Startprijs 360 EUR
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft 1063
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft
Startprijs 300 EUR
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente 1064
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente
Startprijs 100 EUR
Verkocht
van Dulmen Krumpelman, Heide of duingezicht 1065
van Dulmen Krumpelman, Heide of duingezicht

Resultaat:

550 EUR

Maurits Lapidoth, Landschap met knotwilgen en punter 1066
Maurits Lapidoth, Landschap met knotwilgen en punter
Startprijs 300 EUR
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren 1067
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren
Startprijs 400 EUR
Onduid. gesig., Zes figuren in beweging 1068
Onduid. gesig., Zes figuren in beweging
Startprijs 800 EUR
2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham 1069
2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Stadsgezicht 1070
Onduid. gesig., Stadsgezicht

Resultaat:

90 EUR

W.J.J. Nuijen, Meisje met kruik bij boom 1071
W.J.J. Nuijen, Meisje met kruik bij boom
Startprijs 800 EUR
C. Schermer, Paardenmarkt 1072
C. Schermer, Paardenmarkt
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Ongesigneerd., Kardinaal met duif 1073
Ongesigneerd., Kardinaal met duif

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Vossenjacht 1074
Onduid.gesign., Vossenjacht

Resultaat:

150 EUR

Ongesigneerd, Twee figuren met druiven 1075
Ongesigneerd, Twee figuren met druiven
Startprijs 100 EUR
Eugene Brands, Fruitschaal 1076
Eugene Brands, Fruitschaal
Startprijs 200 EUR
Herman Bogman, Stadsgezicht 1077
Herman Bogman, Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR
A.P. Wilhelmus, Vrijthof Maastricht 1078
A.P. Wilhelmus, Vrijthof Maastricht
Startprijs 350 EUR
G.J. Delfgaauw, Hollands riviergezicht met huizen 1079
G.J. Delfgaauw, Hollands riviergezicht met huizen
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met ganzenhoedster 1080
Ongesigneerd, Landschap met ganzenhoedster

Resultaat:

550 EUR

Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es 1081
Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Rida, Stadsgezicht Parijs 1082
Rida, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Miniatuurportret 1083
Miniatuurportret

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Miniatuurportret 1084
Miniatuurportret

Resultaat:

250 EUR

Evert Rabbers, Boer met ezel 1085
Evert Rabbers, Boer met ezel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Evert Rabbers, Stal interieur met koe en kip 1086
Evert Rabbers, Stal interieur met koe en kip

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Haan en kippen 1087
Ongesigneerd, Haan en kippen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelmann, Stilleven in 17e eeuwse stijl 1088
Engelmann, Stilleven in 17e eeuwse stijl

Resultaat:

325 EUR

Ongesigneerd, Man met pijp 1089
Ongesigneerd, Man met pijp
Startprijs 1.000 EUR
Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed 1090
Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Startprijs 380 EUR
Verkocht
The Wolvecamp, Abstracte compositie 1091
The Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Abstracte compositie 1092
Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat:

150 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1093
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR
Tom Wesselman, Elizabeth Taylor 1094
Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Startprijs 360 EUR
D.J. van Haaren, Twee pinken in landschap 1095
D.J. van Haaren, Twee pinken in landschap
Startprijs 350 EUR