49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant 1000
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

750 EUR

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug 1001
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug

350 EUR

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder 1002
Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder
Startprijs 1.200 EUR
Willem de Klerk, Panoramisch landschap 1003
Willem de Klerk, Panoramisch landschap

850 EUR

German Grobe, Platbodem in de branding 1004
German Grobe, Platbodem in de branding

1.000 EUR

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum 1005
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum

500 EUR

Henk Dekker, Rotterdams havengezicht 1006
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht
Startprijs 700 EUR
Ongesigneerd, Portret koningin Wilhelmina 1007
Ongesigneerd, Portret koningin Wilhelmina
Startprijs 2.000 EUR
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande 1008
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande
Startprijs 1.000 EUR
Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed 1009
Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed

1.400 EUR

A.J. Zwart, de Peel 1010
A.J. Zwart, de Peel
Startprijs 500 EUR
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant 1011

425 EUR

Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen 1012
Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen

3.000 EUR

Anton Karssen, Hollands stadsgezicht 1013
Anton Karssen, Hollands stadsgezicht

700 EUR

Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree 1014
Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree
Startprijs 850 EUR
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1015
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 600 EUR
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen 1016
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen
Startprijs 1.500 EUR
Albertus Verhoesen, Hollands landschap 1017
Albertus Verhoesen, Hollands landschap
Startprijs 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen 1018
Startprijs 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Startprijs 1.500 EUR
J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap 1020
J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap

400 EUR

Gesigneerd, Figuren met paarden 1021
Gesigneerd, Figuren met paarden
Startprijs 300 EUR
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten 1022
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten
Startprijs 800 EUR
Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif 1023
Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif

180 EUR

Jan Knikker, Landschap met herder en schapen 1024
Jan Knikker, Landschap met herder en schapen
Startprijs 300 EUR
Jan Ouwersloot, Figuren op bankje langs een rivier 1025
Jan Ouwersloot, Figuren op bankje langs een rivier

850 EUR

Jan Mankes, Melkende boerin 1026
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 250 EUR
H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht 1027
H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht
Startprijs 600 EUR
Frans Oerder, Bloemen op tafel 1028
Frans Oerder, Bloemen op tafel
Startprijs 1.250 EUR
10x Lithografieën, Campbell Soup II, 1029
10x Lithografieën, Campbell Soup II,

1.200 EUR

Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht 1030
Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht
Startprijs 300 EUR
C. Verschuur, Schapen 1031
C. Verschuur, Schapen
Startprijs 300 EUR
Johannes Huygens, Gezicht op Katwijk 1032
Johannes Huygens, Gezicht op Katwijk
Startprijs 680 EUR
Jan Mankes, Melkende boerin 1033
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 220 EUR
A. Schelfhout Fecit, Hollands landschap met boerderijen 1034
A. Schelfhout Fecit, Hollands landschap met boerderijen

300 EUR

W.J. Bogaard, Duingezicht met paardenkar en figuur 1035
W.J. Bogaard, Duingezicht met paardenkar en figuur
Startprijs 800 EUR
Ongesigneerd, Biggen in het gras 1036
Ongesigneerd, Biggen in het gras
Startprijs 100 EUR
H.J. v.d. Weele, Boer met ossenspan 1037
H.J. v.d. Weele, Boer met ossenspan

200 EUR

Roy Lichtenstein, Naakte dame voor spiegel 1038
Roy Lichtenstein, Naakte dame voor spiegel

380 EUR

Onduid. gesign., Figuren in taveerne 1039
Onduid. gesign., Figuren in taveerne
Startprijs 500 EUR
Pierre Desches? Roddelende figuren in café 1040
Pierre Desches? Roddelende figuren in café
Startprijs 900 EUR
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan 1041
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 850 EUR
Pierre Alechinsky, Espionne 1042
Pierre Alechinsky, Espionne

425 EUR

Mary Conett, Dame met hoed 1043
Mary Conett, Dame met hoed

180 EUR

G. Krol, Boer met paardenkar bij Aamsveen 1044
G. Krol, Boer met paardenkar bij Aamsveen

190 EUR

W. de Kok, Veemarkt 1045
W. de Kok, Veemarkt

250 EUR

A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten 1046
A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten

800 EUR

Gustave de Smet, Boerenhuis met paard en figuren 1047
Gustave de Smet, Boerenhuis met paard en figuren

700 EUR

Carl Deiker, Korhoenders 1048
Carl Deiker, Korhoenders
Startprijs 600 EUR
J. Akkeringa, Visservrouw is net aan het boeten 1049
J. Akkeringa, Visservrouw is net aan het boeten
Startprijs 200 EUR
H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin 1050
H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin
Startprijs 250 EUR
Corneille, Le Cuijero et bon cheval 1051
Corneille, Le Cuijero et bon cheval
Startprijs 200 EUR
Corneille, Blauwe naakte vrouw met duif 1052
Corneille, Blauwe naakte vrouw met duif
Startprijs 200 EUR
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand 1053
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Startprijs 850 EUR
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen 1054
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen
Startprijs 400 EUR
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond 1055
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond

500 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl
Startprijs 400 EUR
Herman H. Op der Heijde, Zeilschip met figuren op volle zee 1057
Herman H. Op der Heijde, Zeilschip met figuren op volle zee
Startprijs 1.200 EUR
Piet Coldewey, Stilleven 1058
Piet Coldewey, Stilleven
Startprijs 300 EUR
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias 1059
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias
Startprijs 100 EUR
Karel Appel, Abstracte figuratieve compositie 1060
Karel Appel, Abstracte figuratieve compositie

600 EUR

Lucebert, Voorstelling met zes figuren 1061
Lucebert, Voorstelling met zes figuren
Startprijs 200 EUR
Keith Haring, Figuren voorstelling 1062
Keith Haring, Figuren voorstelling
Startprijs 360 EUR
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft 1063
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft
Startprijs 300 EUR
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente 1064
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente
Startprijs 100 EUR
van Dulmen Krumpelman, Heide of duingezicht 1065
van Dulmen Krumpelman, Heide of duingezicht

550 EUR

Maurits Lapidoth, Landschap met knotwilgen en punter 1066
Maurits Lapidoth, Landschap met knotwilgen en punter
Startprijs 300 EUR
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren 1067
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren
Startprijs 400 EUR
Onduid. gesig., Zes figuren in beweging 1068
Onduid. gesig., Zes figuren in beweging
Startprijs 800 EUR
2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham 1069
2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Stadsgezicht 1070
Onduid. gesig., Stadsgezicht

90 EUR

W.J.J. Nuijen, Meisje met kruik bij boom 1071
W.J.J. Nuijen, Meisje met kruik bij boom
Startprijs 800 EUR
C. Schermer, Paardenmarkt 1072
C. Schermer, Paardenmarkt
Startprijs 240 EUR
Ongesigneerd., Kardinaal met duif 1073
Ongesigneerd., Kardinaal met duif

200 EUR

Onduid.gesign., Vossenjacht 1074
Onduid.gesign., Vossenjacht

150 EUR

Ongesigneerd, Twee figuren met druiven 1075
Ongesigneerd, Twee figuren met druiven
Startprijs 100 EUR
Eugene Brands, Fruitschaal 1076
Eugene Brands, Fruitschaal
Startprijs 200 EUR
Herman Bogman, Stadsgezicht 1077
Herman Bogman, Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR
A.P. Wilhelmus, Vrijthof Maastricht 1078
A.P. Wilhelmus, Vrijthof Maastricht
Startprijs 350 EUR
G.J. Delfgaauw, Hollands riviergezicht met huizen 1079
G.J. Delfgaauw, Hollands riviergezicht met huizen
Startprijs 450 EUR
Ongesigneerd, Landschap met ganzenhoedster 1080
Ongesigneerd, Landschap met ganzenhoedster

550 EUR

Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es 1081
Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Startprijs 200 EUR
Rida, Stadsgezicht Parijs 1082
Rida, Stadsgezicht Parijs

70 EUR

Miniatuurportret 1083
Miniatuurportret

120 EUR

Miniatuurportret 1084
Miniatuurportret

250 EUR

Evert Rabbers, Boer met ezel 1085
Evert Rabbers, Boer met ezel
Startprijs 200 EUR
Evert Rabbers, Stal interieur met koe en kip 1086
Evert Rabbers, Stal interieur met koe en kip

200 EUR

Ongesigneerd, Haan en kippen 1087
Ongesigneerd, Haan en kippen

100 EUR

Engelmann, Stilleven in 17e eeuwse stijl 1088
Engelmann, Stilleven in 17e eeuwse stijl

325 EUR

Ongesigneerd, Man met pijp 1089
Ongesigneerd, Man met pijp
Startprijs 1.000 EUR
Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed 1090
Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Startprijs 380 EUR
The Wolvecamp, Abstracte compositie 1091
The Wolvecamp, Abstracte compositie

150 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1092
Henk Schuring, Abstracte compositie

150 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1093
Startprijs 200 EUR
Tom Wesselman, Elizabeth Taylor 1094
Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Startprijs 360 EUR
D.J. van Haaren, Twee pinken in landschap 1095
D.J. van Haaren, Twee pinken in landschap
Startprijs 350 EUR