Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot colliers 814
Lot colliers
Startprijs 30 EUR
Zilver vergulde ring met oranje steen 830
Zilver vergulde ring met oranje steen
Startprijs 30 EUR
Armband met barnsteen 837
Armband met barnsteen
Startprijs 35 EUR
Zilveren slavenband 682
Zilveren slavenband
Startprijs 40 EUR
Zilveren collier & hanger Limoges 757
Zilveren collier & hanger Limoges
Startprijs 40 EUR
Lot zilveren armbanden 790
Lot zilveren armbanden
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband en collier 839
Zilveren armband en collier
Startprijs 40 EUR
2 Zilveren hangers met parel 567
2 Zilveren hangers met parel
Startprijs 50 EUR
Twee paar zilveren oorstekers met diamant 570
Twee paar zilveren oorstekers met diamant
Startprijs 50 EUR
3 Broches 575
3 Broches
Startprijs 50 EUR
Lot met 3 paar zilveren oorbellen 656
Lot met 3 paar zilveren oorbellen
Startprijs 50 EUR
Hanger met parel 671
Hanger met parel
Startprijs 50 EUR
Zilver vergulde armband met markesiet 674
Zilver vergulde armband met markesiet
Startprijs 50 EUR
Buddha-to-buddha ring 675
Buddha-to-buddha ring
Startprijs 50 EUR
Zilveren broche tulp 704
Zilveren broche tulp
Startprijs 50 EUR
Twee zilveren hangers 753
Twee zilveren hangers
Startprijs 50 EUR
Lot met 5 sieraden 754
Lot met 5 sieraden
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband en broche 787
Zilveren armband en broche
Startprijs 50 EUR
Zilveren plaatarmband 789
Zilveren plaatarmband
Startprijs 50 EUR
2 Gouden hangers met parel en zirconia 807
2 Gouden hangers met parel en zirconia
Startprijs 50 EUR
Twee zilveren ringen 829
Twee zilveren ringen
Startprijs 50 EUR
3 Delen zilver kettingwerk 852
3 Delen zilver kettingwerk
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband met kleurstenen 628
Zilveren armband met kleurstenen
Startprijs 60 EUR
Gouden ring 636
Gouden ring
Startprijs 60 EUR