Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren botermesjes
Resultaat: 120 EUR

Twee zilveren botermesjes, 833/000, met fraai gestileerde heften voorzien van afbeeldingen van bijbelse figuren. 19 cm. MT.:J.Vos, Haarlem. ca 65 gram. In goede staat.

Zilveren 2-lichts kandelaar
Resultaat: 110 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, 2 lichts in Art Deco stijl, geplaatst op een ovale voet. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. 18x8x12cm. Voorzien van een gevulde voet. ca 245 gram. In goede staat

Zilveren schaal
Resultaat: 110 EUR

Zilveren schaal, 833/000, rond bolmodel. Voorzien van parelbewerking en met een hengsel voorzien van parelrand. MT.:J.M. van Kempen, Voorschoten. jl.:D:1913 ø12,5x11cm. ca 182 gram. In goede staat

Zilveren schaal & naaldenkoker
Resultaat: 110 EUR

Zilveren schaal en naaldenkoker, 833/000, rond gecontourneerde schaal, met inspringen, voorzien van hamerslag geplaatst op 3 bolpoten. MT.: S.I.Vet & Zonen, Amsterdam, jl.:V:1930. ø13x5cm. En een cil...

12 Zilveren taartvorken
Resultaat: 110 EUR

Lot met 12 zilveren taartvorken, 835/000, model met parelrand. 6 vorken 12 cm en 6 vorken 15 cm. MT.: Gebr. Huisman, Schoonhoven, jl.:g/h: 1966/1967. ca 235 gram. In goede staat.

Antiek plated cabaret (Victoriaans)
Resultaat: 110 EUR

Antiek Engels plated cabaret. Victoriaans. Afmeting: 24 x 30 x 22 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 100 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd halve maan- en spijlendecor. Voorzien van een parelrand en een geplaatst op een ovale ring met filetbewerking. MT.: J.Krins, Schoon...

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 100 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig model, voorzien van o.a. gezaagd ster- en spijlendecor. Met opgesoldeerde parelrand. MT.: Fa Hogteiling & Presburg, Haarlem jl.:R:1927. ca 49 gram. 15x9x5c...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 925/000, op ronde voet met parelrand en een kolom verlopend in breedte. MT.: MCJP Berkel, Berkel, Enschot, Tilburg, jl.:A:2001. ø8x16cm. In zeer goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 100 EUR

Zilveren schaal, 833/000, rond bolmodel, geplaatst op een ronde voet met parelrand. Voorzien van rand met ovaal zaagwerk en parelbewerking en met een hengsel voorzien van parelrand. MT.:J.M. van Kempe...

Kristallen karaf met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen karaf, buikmodel versierd met ruitslijpsel, voorzien van een zilveren rand, greep en schenktuit. 800/000. ø15x27cm. In goede staat

Zilveren schaal
Resultaat: 100 EUR

Zilveren schaal, 835/000, gemerkt Wilkens, ovaal schuitvormig model voorzien van een rand met knerren. De onderzijde van de schaal is voorzien van een gravure: Zur Goldenen hochzeit, 3.9.1969, Hugo u....

2 Kristallen tafelstukken met zilver
Resultaat: 100 EUR

Twee kristallen tafelstukken met zilver, 833/000, geplaatst op een gecontourneerd zwart houten basement. Beiden voorzien van een kristallen hoorn des overvloeds, één met doosjes houder. Met zilveren v...

Vergulde zilveren gelegenheidslepel, 1740
Resultaat: 100 EUR

Antieke vergulde zilveren gelegenheidslepel met takvormige steeel overgaand in figuur met hartvormig ornament op het hoofd, met figuren van engelen en een kroon. Onduidelijk meesterteken. Circa 1740. ...

Antieke zilveren poppen tasbeugel
Resultaat: 100 EUR

Antieke zilveren poppen tasbeugel met rokhaak, 833/000, gecontourneerd model met floraal decor. MT.: H.Adema, Leuwarden. 4,5x5cm. ca 12 gram. In goede staat

Zilveren opdienlepel
Resultaat: 100 EUR

Zilveren opdienlepel, 833/000, met een rechthoekige bak en steel voorzien van filetrand. MT.: J.Hoffen, Breda, jl.: D:1838. 33 cm. ca 178 gram. In goede staat

Antieke zilveren bouillonlepel, 1862
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame antieke 835/000 zilveren bouillonlepel met grote ronde bak van circa Ø 6,2 cm. Om steelaanzet Haags Lofje en steel einde rond model met kam. Anno 1862. Afmeting: L 19 cm. Gewicht: circa 41 gr...

Lot divers zilver 5x
Resultaat: 100 EUR

Lot divers zilver met zilveren kinderbeker met gravure, CAvO, een klontjestang met hanenpoten, een zilveren mes met florale bewerking, een suikerschep met een bak voorzien van figuren. diverse gehalte...

Lodereinflesje met goud
Resultaat: 100 EUR

Kristallen odeurflacon voorzien van ruitslijpsel met gouden kraag en dop met gepointilleerde gravure. Met binnenstop. ø3,1x9cm. Dop iets gedeukt, verder in goede staat

Zilveren kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Zilveren kandelaar, 833/000, op een zeskantige voet versierd met voorstellingen met putti. Voorzien van een ronde nodus met parelrand. en een rond licht met aan de binnenzijde een bewerking met volute...

Drie zilveren fotolijsten
Resultaat: 90 EUR

Drie zilveren fotolijsten, een lijst met een ronde gladde rand, 925/000, ø 10 cm., een kleine ovale lijst met een parelrand, 800/000, gedeukt, 6,5x9,5cm en een ovale lijst met bewerkte rand met lijn...

Zilveren mandje met ramskoppen
Resultaat: 90 EUR

Zilveren mandje, 833/000, schuitvormig model voorzien van guirlandes, ovaal zaagwerk, parelbewerking en ramskoppen. Geplaatst op 4 poten en met hengsel. 13x10x13cm. ca 115 gram. Bodemplaat later in ma...

Lot kristal met zilverwerk (6x)
Resultaat: 90 EUR

Zes delen oud/antiek kristalglas met echt zilveren monturen. Divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur klok
Resultaat: 90 EUR

Zilveren miniatuur klok, 835, Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.