Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren Zeeuwse gesp
Startprijs 60 EUR

Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.

Plated Jugendstil tafelstuk
Startprijs 200 EUR

Groot antiek plated Jugendstil tafelstuk. Circa 1900. Dame draagt schaal. Restauratie voet beeld. Oxidatie. Afmeting: 45 x 60 x 34 cm. In redelijke staat.

Löwenthal roomstel (800/1000 )
Resultaat: 80 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, Melkkan en suikerbakje op een ovaal gecontourneerd blaadje versierd met parelrand. 7x4x4,5cm, 7x5x4cm en 15x8cm. MT.: Hugo Böhm, Schwabisch Gmund, gemerkt Löwenthal. Totaal...

Plated rammelaar
Startprijs 80 EUR

Plated staaframmelaar voorzien van Boedha hoofd en 3 belletjes. Met zwaar uitgevoerde, bewerkte staaf. Voorzien van gravure: Victoria Hayves, Born 3rd june 1848. lengte 15 cm. In goede staat

Geslepen tafelset met zilver
Resultaat: 80 EUR

Fraaie antieke tafelset met zilver, 835/000. Tafelset met stel geslepen kommetjes op zilveren voetjes geplaatst op een gecontourneerd zwart houten basement met een gevlochten zilveren greep. Hoogte 14...

Zilveren suikerstrooier, Empire
Startprijs 80 EUR

Antieke zilveren strooilepel, 833/000, Empire , met een schuitvormige opengewerkte bak voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, Rotterdam jl.:Y:1805. Voorzien van herkeurteken. 14 cm. ca 28 gram. In ...

Zilveren chatelaine met rokhaak
Startprijs 400 EUR

Zilveren chatelaine met accessoires, 833/000, voor Friese dracht. Gecontourneerde rokhaak voorzien van kettingwerk met daaraan een schaar met zilveren grepen, een naaldenkoker met gedreven figuren en ...

Plated wijnkoeler
Resultaat: 40 EUR

Grote oude plated wijnkoeler in vorm van kratervaas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 23 cm. In goede staat.

Groot lot zilver
Resultaat: 180 EUR

Groot lot zilver, 835/000, met 12 lepels met bladvormige bak en floraal decor. 6 koffielepels met diverse vogels, een roomlepel, 12 diverse lepels, een rond pillendoosje met figuren, ø 4cm, en een zou...

Lot zilver (Biedermeier)
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver, 835/000, biedermeier, met een taartschep, theezeef, jamlepel, suikerlepel en theeduim. ca 121 gram. 9-22cm. In goede staat

Lot plated etc.
Resultaat: 80 EUR

Lot diversen, antiek plated. Bestaande uit: 2x schaal, 2x sleef, koektrommel en lepels. Afmeting: 11 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren strooier
Resultaat: 70 EUR

Zilveren strooier, 925/000, cilindervormig model voorzien van een gezaagde dop met floraal decor. MT.: Charles Stuart Harris, London, jl.:i; 1904. In goede staat

Antieke zilveren lepel, 1801
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel met Haags Lofje en een gegraveerde V op achterkant steel. Mr. Willem van de Goorberg-Leiden. j.l.: T. Anno 1801. Afmeting: L 21 cm. Gewicht: circa 63 gram. In goede staat.

11x Zilveren vleespennen
Resultaat: 80 EUR

Elf ronde getorste 800/000 zilveren vleespennen met bolknoppen. Gemerkt Z. Vijf stuks circa 165 mm lengte + zes stuks circa 205 mm lengte. Gewicht: totaal circa 135 cm. In goede staat.

Zilveren kuitgespen & broche
Resultaat: 90 EUR

Lot met zilveren kuitgespen en een breipenhouder als broche, 833/000. Twee rechthoekige kuitgespen, 2x3cm, één voorzien van restauratie, en een breipenhouder versierd met banen met graveerwerk. Gemaa...

Zilveren bestek
Startprijs 200 EUR

Zilveren serveercouvert, 833/000, met vork en lepel voorzien van een gecontourneerde steel versierd met een biedermeier filigrainbewerking. 29 cm. ca 206 gram. MT.: J.C.Sneltjes, Amsterdam jl.:X:1857....

Zilveren dienblad
Startprijs 200 EUR

Zilveren tableau, 800, rond gecontourneerd model voorzien van geribde rand. MT.: Emil Weitz, ø24x1cm. ca 385 gram. In goede staat

Zilveren beugel met ketting, 1802
Startprijs 100 EUR

Grote antieke zilveren beugel, 925/000, met ketting. Gecontourneerde beugel voorzien van floraal graveerwerk. De beugel is voorzien van een ketting. MT.: J.J. Duwel, Schoonhoven jl.:I:1802. 16 cm. ca ...

Zilveren beugel met ketting
Startprijs 70 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, rond opengewerkt model versierd met putti en vogels. MT.: F. Groot Broersma, Sneek. jl.:H:1917. Voorzien van ketting. 15 cm. In goede staat

Antiek zilveren suikertafeltje
Startprijs 250 EUR

Antiek zilveren suikertafeltje, 833/000, ovaal gecontourneerd klaptafeltje met gedreven bewerking. 14x11x8cm. ca 99 gram. In goede staat

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 240 EUR

Zilveren brandewijnkom, 934/000, versierd met drijfwerk en acanthusbladeren. Voorzien van 2 horizontaal geplaatste grepen met wapengravure. De kom is geplaatst op een ovale voet. MT.: A. De Haas, Snee...

Zilveren thee-ei + ketting
Resultaat: 80 EUR

Bal-vormig 925/000 sterling zilveren thee-ei met klep en gedreven C-voluten aan een 835/000 zilveren jasseronketting met haak. Afmeting: Ø 4 cm. - L 17 cm. Met oud belasting keur. In goede staat.

Drie delen zilver
Startprijs 60 EUR

Drie delen zilver o.a. een rond fotolijstje met bewerkte rand, een kandelaar op ronde voet met gravure en een smal klein vaasje met omgeslagen rand. diverse gehaltes. In redeljk goede staat. 8-12cm.

2 Zilveren fotolijsten
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren fotolijsten, 835/000, een ovaal model met bolle rand, ca 9x12cm, voet ontbreekt en een rechthoekige lijst met een guillochebewerking. 7,5x11cm. In goede staat