Groot antiek bronzen figuur. Faun met naakte vrouw en putti. Gesigneerd Clodion. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Griekse vrouw. Gesigneerd Musee du Louvre. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde bronzen harlekijn met houten gezicht, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ronald Paris. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met vergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding, met vergulding, swastika en tekst. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote bronzen kat. Gemerkt met monogram B + Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Gesigneerd. Door Genryusai Seiya. Japanse landarbeider. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Slangenbezweerder. Gesigneerd Arthur Burry sculp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil damesbuste. Ant. W. Nelson. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha op houtgestoken sokkel. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.