Oud Chinees bronzen fabel figuur, Qilin. Gedetailleerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Slangenbezweerder. Gesigneerd Arthur Burry sculp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht. Man met mand. Door Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht en hand. Geplaatst op albasten basement. Door L. Losson of Posson? Circa 1910. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Zittende dame met duif. Door Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Afmeting: 39,5 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. Faun met naakte vrouw en putti. Gesigneerd Clodion. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote marmeren neushoorns met obelisken in Art Deco-stijl. Vier-delig. Afmeting: 50 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen figuur. Landarbeider op karbouw (waterbuffel) Afmeting: 10 x 10 x 4 cm. In goede staat.
Twee zware hardhouten gestoken Afrikaanse bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Drie antieke compositie metalen figuren. Man met fakkel op adelaar, scheur in vleugel. Twee figuren pecheur + pecheuse, goed. Afmeting: 29 - 73 cm. In redelijk/goede staat.
Terracotta brons gepatineerd beeld. Naakte vrouw met man. Leonardo Art 1967. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha op houtgestoken sokkel. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen op boeken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Groot bronzen beeld. 20e Eeuw. Figuur bij boomstam. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke loden figuur op marmeren basement. Bodemvondst. Voorstellende een Romein. Afmeting: 9 x 9,5 x 5 cm. In goede staat.
Groot houten figuur. Indische olifant met figuren. Afmeting: 60 x 45 x 26 cm. In goede staat.
Oud/antiek Balinese snijwerk plaquette met danseressen. Afmeting: 53 x 31 x 3 cm. In goede staat.
Sculptuur van een lopend kindje. Composiet. Ontwerp van Kees Verkade, voor ABN bank 1987. Met certificaat. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plated figuren. Jockey's. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zware terracotta buste van Ludwig van Beethoven. Circa 1900. Afmeting: 23 x 17 x 16 cm. In goede staat.
Grote moderne keramieken sculptuur. Dame met jurk. Sculptuur monogram J. C. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse zachthouten Heilige Petrus. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Friedrich Goldscheider Romeinse buste. Terracotta. Circa 1900. Basement later. Bronskleurige patina laat los. Afmeting: 24 x 14 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen sculptuur met basement van graniet. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Bronzen Christus figuur. 19e Eeuw. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Rancoulet La Cueiletle. Fruitplukkers. Circa 1900. Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.
Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Gladiator. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Friedrich Goldscheider Romeinse buste. Terracotta. Circa 1900. Basement later. Bronskleurige patina laat los. Bijgespoten. Afmeting: 24 x 14 x 12 cm. In redelijke staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Havik. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 22 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil bustes uit Frankrijk, Vilanis. Circa 1900. 1x Salambo. 1x Cleopatr. Compositie metaal op onyx basement. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur door Louis Moreau La Force. Circa 1900. Haarscheur in bovenarm. Afmeting: H 54 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met vergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Gesigneerd. Door Genryusai Seiya. Japanse landarbeider. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Heer denkend met pen en boek + opschrift Limpromptu de Versailles. Circa 1870. Afmeting: 22,5 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen kraanvogel op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen Havik op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen adelaar op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzeny. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Oud/antiek bronzen Hindoeïstisch boeddha figuur. Mooie oude patina. Afmeting: H 27,6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen buste. Adelijke vrouw met kroon. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee torso's. Composiet. Mannelijk + vrouwelijk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 - 41 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur van de god Pan. Met dwarsfluit, kind en druiventros. Ongesigneerd. Afmeting: 30 cm. oude breuk in arm verder in goede staat.