Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Chinese theebus 7088
18e Eeuwse Chinese theebus

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7256
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15,4 cm. 7403
Chinese kom Ø 15,4 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kapitale driedelige pronkvaas, H 70 cm. 6146
Kapitale driedelige pronkvaas, H 70 cm.

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Zilveren broodschaal 24
Zilveren broodschaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Witgouden creolen met diamant 519
Witgouden creolen met diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant & topaas 565
Gouden ring met diamant & topaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden bicolour armband 725
Gouden bicolour armband

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht 1012
T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens 1016
J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ikoon, Moeder gods met kind Jezus 1047
Ikoon, Moeder gods met kind Jezus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl 1179
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Griekse ikoon, Maria met apostelen in gebed 1204
Griekse ikoon, Maria met apostelen in gebed

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke bronzen scheepsbel 2112
Antieke bronzen scheepsbel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot zilveren munten 2151
Lot zilveren munten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Frans schrijfbureau 4004
Frans schrijfbureau

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek apothekers ladenblok 4029
Antiek apothekers ladenblok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed, 300 x 400 cm. 4507
Zeer groot Perzisch kleed, 300 x 400 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Copier cactuspot, 1930 5500
Antieke Copier cactuspot, 1930

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje 6108
18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Delftse theebus 6142
Delftse theebus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 36 cm. 7217
Chinese vaas, H 36 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese kom met draken 7234
Chinese kom met draken

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 24 cm. 7264
Chinese vaas, H 24 cm.

Resultaat:

500 EUR