Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat
Twee zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, rechthoekige modellen versierd met floraal graveerwerk. MT.: Joseph Gloster, Lion silver works, Birmingham, jl.: e:1904 en E.J. Trevitt & Sons, Chester, jl.;R...
Religieus eivormig object, silver plated, voorzien van een afbeelding van Maria met kind en aan de andere zijde een afbeelding van Jezus Christus. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ø5x7cm. ca 118 gram. I...
Tas met zilveren beugel, 833/000, rond opengewerkt model versierd met putti en vogels. MT.: F. Groot Broersma, Sneek. jl.:H:1917. Voorzien van ketting. 15 cm. In goede staat
Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...
Zilveren broche/hanger, 925/000, met emaille, markesiet en robijn. Broche/hanger in de vorm van een vis versierd met emaille, markesiet en 2 ogen voorzien van robijntjes. 43x23mm. ca 9,3 gram. In zeer...
Zilveren stuivertjes armband met 27 stuivertjes van koning Willem III, ca 1850. breedte 21 mm. lengte 21 cm. ca 28 gram. In goede staat
Gold plated streekbroche met bloedkoraal. Ovaal gecontourneerde streekbroche versierd met filigrain en sterappliqueen. In het midden zit een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal. De broche is voorzien...
Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met amethist, robijn, smaragd, saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 58 gram.
Zilveren collier met hanger en oorhangers, 925/000, met blauwe steen. Slangcollier met een hanger voorzien van rechthoekig geslepen blauwe stenen en zirconia's, in 3 baardjes. grootte hanger 9x70mm, l...
Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met smaragd en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.
Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met witte en zwarte zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.
Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met witte en zwarte zirconia's en één met saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.
Twee paar zilveren breipendoppen, 833/000. Stel zilveren breipendoppen met floraal decor en fijne ketting. Wat gedeukt. 4,5cm. Totale lengte met ketting 35 cm. En een stel breipendoppen, strak model m...
H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.
Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.
Elize Caus? Circa 1930. Riviergezicht met knotwilgen, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
F. Mengers. Hollandse School. Boeren interieur met vrouw, kind en vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Twee Russische ikonen naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Afmeting: H 25,5 x B 29,5 cm. In goede staat.
Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
Onduidelijk. Circa 1900. Boerin schilt appel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.