Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande Chinese lamp, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen staande lamp. Kang Xi. Familie Noir. Met karaktertekens, wolken, vleermuis decor. Goud/zwart. Dubbele bodemring. Gaatje in bodem. Afmeting: H 85 x Ø 40 cm. In g...

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Antieke Chinese bronzen vaas. Bodemvondst. Afmeting: 26,3 x Ø 19 cm. In goede staat.

Vier Chinese pattipannen
Resultaat: 450 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen pattipannen. Divers. Imari, Queng Lung, Kantonees, Familie Rose. Afmeting: 9,5 - 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met losse voet, rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draak en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen maanvaas/pelgrim vaas met marmer glazuur en opschrift. Signatuur + bodemmerk. Afmeting: 28 x 21 x 9 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met rood glazuur en diverse gekleurde reliëf draken. Afmeting: H 58 x Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen reliëf draken kom met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekseldoos
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor en bodemmerk. Afmeting: 10 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas op sokkel, H 17,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Zes Chinese borden Ø 24,6 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

Familie Rose kom
Resultaat: 450 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 425 EUR

Paar zilveren kandelaren, 925/000, rijkelijk versierd met voluten, krullen en palmetten. Op een ronde gecontourneerde voet en een vierkant licht. MT.: S.C.Younge&Co, Sheffield, jl.:O:1815. 12x12x21cm....

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 425 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ovale voet met ribben. Gemerkt: Pedro Duran. 13x11x24cm. In goede staat

Zilveren suikerbak + lepels
Resultaat: 425 EUR

Zilveren suikerbak met lepels, 833/000. en een blauwe binnenbak. Suikerbak met zilveren houder met guirlandes, strikken en medaillons met opengewerkte beugel met ovaal zaagwerk en 12 houders met zilve...

Zilveren mosterdpot en strooier
Resultaat: 425 EUR

Zilveren strooibus, 833/000, met klepdeksel en mosterdpot met oorgreep, beiden staande op 3 klauwpootjes voorzien van guirlandes en strikken met kopjes en blauwglazen binnenbak, één bakje is kapot. M...

Gouden armband en collier
Resultaat: 425 EUR

Gouden collier en armband, 585/000, gemaakt uit langwerpige wit- en geelgouden blokjes bevestigd aan een karabijnsluiting. ø ca 2,7x2,7mm. lengte collier 45 cm, armband 19 cm. Totaal ca 17,8 gram. In ...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 425 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring met een witgouden band met geelgouden randen. In het midden van de ring zit een briljant geslepen diamant geklemd in 2 dubbele geelgouden poten. ca 0,45 c...

Russisch ikoon, Maria met kind
Resultaat: 425 EUR

Russisch ikoon. Maria met kind. Elemsa, d.w.z. liefhebbend type. Circa 1900. Krijtlaag bloot gelegd. Behoeft restauratie. Afmeting: H 81 x B 56,5 cm. In redelijk/goede staat.

H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen
Resultaat: 425 EUR

H.W. Veenendaal. Circa 1930. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Tom Wesselman, Naakte vrouw
Resultaat: 425 EUR

Tom Wesselman. 1931 - 2004. Nr. 18/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Resultaat: 425 EUR

Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.

Antieke karabijn WO I
Resultaat: 425 EUR

Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten 'longcase clock'. E. Will, Stumbels, Totness. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding, dag aanduiding, halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In zeer goede staat.