Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Duitse miniatuur commode 4014
Duitse miniatuur commode

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Duitse Grafschaft Bentheim kast 4043
Duitse Grafschaft Bentheim kast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Schwarzwalder rooktafel 4157
Schwarzwalder rooktafel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed, 292 x 384 cm. 4501
Zeer groot Perzisch kleed, 292 x 384 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (16x) 6156
Lot antieke tegels (16x)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse vazen, H 40 cm. 6217
Twee antieke Delftse vazen, H 40 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Chinese dekselvaas, H 16 cm. 7037
Antieke Chinese dekselvaas, H 16 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Kantonese vaas, H 45 cm. 7193
Chinese Kantonese vaas, H 45 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot 7240
Chinese penselenpot

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee Chinese schaduwboxen 7326
Twee Chinese schaduwboxen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 11
Zilveren broodmand

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Horloge Frederique Constant 627
Horloge Frederique Constant

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen 1027
Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
C. Hoevenaar, Paardenstal 1088
C. Hoevenaar, Paardenstal

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Naakte dame 1182
Onduidelijk, Naakte dame

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen 1249
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen lamp met putti 2013
Bronzen lamp met putti

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot bijbels (12x) 2142
Lot bijbels (12x)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2313
Bronzen hanglamp

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollandse beeldenkast 4035
Hollandse beeldenkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse spiegel opzetkast, 1880 4056
Franse spiegel opzetkast, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse vitrinekast 4064
18e Eeuwse vitrinekast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed, 314 x 422 cm. 4502
Zeer groot Perzisch kleed, 314 x 422 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollands 6-pas tegeltableau 6107
Hollands 6-pas tegeltableau

Resultaat:

400 EUR