Kapitaal parelcollier met witgouden sluiting, 585/000, met diamant en aquamarijn. Collier met 2 rijen cultivé parels, ø 9,5mm, bevestigd aan een achtkantige opengewerkte witgouden sluiting in het midd...
Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/vazen op tafel decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Witgouden rijring, 750/000, met 7 diamanten. Grove rijring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,50 ct. geplaatst in een 4 poots chaton. Breedte 4,5mm ø 6. Totaal ca 5,2 gram. In goede staat
Grote vuurvergulde bronzen Franse empire pendule met engel, kandelaar, pijl + boog en lauwerkrans. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...
Gouden collier met bijzondere gouden hanger, 585/000. Collier met wit- en geelgouden bolle schakels, om en om, met daaraan een handgemaakte grote roodgouden hangeroog met daaraan een trinity hanger me...
Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...
Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...
Zeer grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein. Circa 1820. In originele ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62 x 47 x 16 cm. In goede s...
Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-
Chinees porseleinen pijpvaas met fabelfiguren decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Ebel Wave damesmodel, staal met goud, voorzien parelmoer wijzerplaat met 8 diamanten en een lunette bezet met 58 diamanten. kastnummer: 03.115.1035S. Voorzien van vouwsluiting. 20 cm. Gedragen in goed...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote zwart marmeren panter in Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 16 x 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands schrijfkabinet met origineel verguld beslag en bandintarsia. Wortelnoten. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauraties. onderkast met 6 lades waarvan de middelste van de...
Omega Seamaster automatic chronograph horloge model "Jedi" met stalen kast, blauwe wijzerplaat en goudkleurige rand voor de tachymeter. ø 39mm. Met originele stalen band. (aanzetstukken ontbreken.) we...
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte, Kang Xi schotel met strijdende figuren decor. Bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met geisha/tekst decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met oren en floraal decor. Eén oor professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas, pelgrimvaas met draken/goud decor + zes tekens bodemmerk. Zeer gedetailleerd. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.