Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Odeurflacon met gouden dop 101
Odeurflacon met gouden dop

Resultaat:

140 EUR

IJs-glazen coupe met zilver 99
IJs-glazen coupe met zilver
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Friese voetenstoof 2174
Friese voetenstoof

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke vergulde wandconsole 2173
Antieke vergulde wandconsole

Resultaat:

70 EUR

Lot kristal met zilver, 6x 93
Lot kristal met zilver, 6x
Startprijs 120 EUR
Zilveren tabaksdoos 77
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR
Vijf zilveren vorken 73
Vijf zilveren vorken
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Zilveren wijwaterbakje 64
Zilveren wijwaterbakje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren inktpot 57
Zilveren inktpot

Resultaat:

45 EUR

Zilveren servies, 4 delig 55
Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 1.650 EUR
Verkocht
Schildpad doos met zilveren lepels 51
Schildpad doos met zilveren lepels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren vaas 46
Zilveren vaas

Resultaat:

130 EUR

Lot met 3 paar zilveren oorbellen 781
Lot met 3 paar zilveren oorbellen
Startprijs 50 EUR
Witgouden hanger met diamant en parel 776
Witgouden hanger met diamant en parel
Startprijs 500 EUR
Ivoren faun met horloge 2161
Ivoren faun met horloge
Startprijs 2.500 EUR
Gouden broche, ring en hanger 775
Gouden broche, ring en hanger
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Gouden ring met diamant en robijn 772
Gouden ring met diamant en robijn

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot zilveren munten 2151
Lot zilveren munten

Resultaat:

500 EUR

Gouden oorstekers in druppelvorm met diamant 764
Gouden oorstekers in druppelvorm met diamant
Startprijs 250 EUR
Witgouden collier en hanger met parel & Diamant 757
Witgouden collier en hanger met parel & Diamant
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Zilveren slatang 18
Zilveren slatang

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren lepels en vorken, Georg Jensen 14
Zilveren lepels en vorken, Georg Jensen

Resultaat:

1.100 EUR

Oude brandweerhelm 2722
Oude brandweerhelm
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Oosterse kromdolk 2715
Oosterse kromdolk

Resultaat:

130 EUR