Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco-stijl plafonniere
Resultaat: 350 EUR

Grote Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Afmeting: 30 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Miniatuur bankstel, 8x
Resultaat: 350 EUR

Acht zilveren miniatuur meubels, 800/000, met 2 fauteuils en een bank. En een ronde eettafel met 4 stoelen. Allen fraai gemaakt uit filigrain met krul en bloemdecor. 2x2x4,5cm-7x3x7cm. Totaal ca 60 gr...

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Franse vergulde messing reiswekker met lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk, met kwartier-slag op twee gongspiralen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1920
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Bolkop met snijwerk. Circa 1920. Met Westminster uurwerk + drie gewichten. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Franse Hinterzappler, 1830
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen Hinterzapplder 'Roy a Paris'. Circa 1830. Onder glazen stolp. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Engels kabinet
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws Engels eikenhouten met mahonie linnenkabinet. Met intarsia en origineel bronzen beslag. Afmeting: 198 x 128 x 57 cm. In zeer goede staat.

Franse vitrinekast, 1870
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas, marmeren blad, vergulde bronzen versiering, Vernis Martin stijl beschildering. Circa 1870. Afmeting: 157 x 68 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse vitrinekast, 1890
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: 144 x 65 x 32 cm. In goede staat.

Franse spiegel in Rococo-stijl
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten spiegel met bronzen ornamenten. Rococo-stijl. Afmeting: 81 x 37 x 24 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1820
Resultaat: 350 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire met vlakke pilasters. Circa 1820. Minimale fineer schade. Afmeting: 153 x 102 x 48 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 300 x 200 cm.
Resultaat: 350 EUR

Groot Perzisch Tabriz kleed. Meerkleurig, floraal. Afmeting: 300 x 200 cm. In goede staat.

Twee antieke majolica piedestallen
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke majolica piedestallen. Sarreguemines. Circa 1900. Enkele chips. Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (25 st,)
Resultaat: 350 EUR

25 Stuks 18e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 9,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen. Figuren in tuin decor. Beide beschadigd. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,7 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/coulissen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met draken decor en bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 36 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met grijs/rood glazuur. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese spekstenen hanen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote Chinese spekstenen hanen op houtgestoken consoles. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 - 35 cm. In goede staat.

Drie Chinese altaar figuren
Resultaat: 350 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken + gepolichromeerde altaar figuren met restvergulding. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 38 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/rode draak decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 9 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen censer met cicaden decor. Met zes tekens bodemmerk en oker glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander + console
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor + houten console. Afmeting: H 60 x Ø 22,5 cm. In goede staat.