Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kop+schotel
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotel met kostbaarheden decor + bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

4x Chinese kop + 3 schotels
Resultaat: 325 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap decor in coulissen. Enkele minimale schilfers. Afmeting: 4,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.

Octagonale Chinese vaas, 26,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Octagonale Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (15x)
Resultaat: 325 EUR

Vijftien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Bestaande uit: Elf kopjes en vier schotels. Onder andere; Kang Xi, krab en baars. Bodemmerken. Enkele delen haarlijn + chip. Afmeting: 5,5 - 1...

Chinese dekseldoos Ø 11,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met figuren/zotjes in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 11, 5 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen chicken cup met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Zilveren slatang
Resultaat: 300 EUR

Zilveren slatang, 833/000, voorzien van een steel versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: J. v.d. Vorst, Rotterdam, jl.: P:1849. 29 cm. ca 143 gram. In goede staat

Gouden rijring, Le Chic
Resultaat: 300 EUR

Gouden rijring, 585/000, met diamanten. Witgouden ring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,49 ct. geplaatst tussen geelgouden balkjes. Breedte 3,5 mm. ø 61. ca 3,8. In goede staat

Gouden ring met jade en parels
Resultaat: 300 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met jade en parels. Ring met een grote ovale kop, in het midden bezet met een cabouchon geslepen jade steen en daaromheen een rand met 18 grijze parels. grootte kop 20x...

Gouden zakhorloge Pontiac
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, merk Pontiac. Horloge voorzien van een goudkleurige wijzerplaat met Arabische uur aanduiding. Op de gouden achterijzde van het horloge zit een guilloche bewerking. De s...

Onduid. gesig., Verso romance a café
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso romance a café. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Figuren met paarden
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Figuren met paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.

G.M. Munthe, Bomschuit op strand
Resultaat: 300 EUR

G.M. Munthe. 1875 - 1927. Bomschuit op strand met vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.

Adriaan van Everdingen, Bosgezicht met boerderij
Resultaat: 300 EUR

Adriaan van Everdingen. 1832 - 1912. Verso gesigneerd etiket. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstracte compositie
Resultaat: 300 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Zwart-wit. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 106 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstracte compositie
Resultaat: 300 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Zwart-wit. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 106 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Plofkip
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Kroonluchter van hertengewei, 1900
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke kroonluchter gemaakt van hertengewei. Duitsland. Circa 1900. Drie-lichts. Afmeting: 95 x 75 x 75 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 300 EUR

Drie oude Indonesische krissen met figuren decor in handvaten. Afmeting: L 46 - 48 cm. In goede staat.

Franse portaalklok, 1820
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse portaalklok van damast-ijzer + verguld brons. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Mahonie chiffoniere
Resultaat: 300 EUR

Gave 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1830. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In zeer goede staat.

Spiegel met kroon
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse spiegel met kroon. Bladgoud verguld. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 121 x B 75 cm. In goede staat.

Empire chiffoniere, 1800
Resultaat: 300 EUR

Hollandse eikenhouten empire chiffoniere met messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 100 x 45 cm. In goede staat.