50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm. 7539
Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.
Startprijs 500 EUR
Lucebert, Voorstelling met zes figuren 1397
Lucebert, Voorstelling met zes figuren

140 EUR

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1390
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 450 EUR
18e Eeuws secretaire, 1760 4020
18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 400 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese kopjes 7003
Drie 18e eeuwse Chinese kopjes
Startprijs 200 EUR
Antiek reissecretaire 4013
Antiek reissecretaire

550 EUR

Lot Hummel borden etc. 6233
Lot Hummel borden etc.

70 EUR

Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1361
Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR
19e Eeuwse porseleinkast 4006
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.800 EUR
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg 1354
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg

70 EUR

S. Jonker, Haan met kip 1347
S. Jonker, Haan met kip

100 EUR

Ongesigneerd, Naakte vrouw doet boete in de kerk 1311
Ongesigneerd, Naakte vrouw doet boete in de kerk

180 EUR

Grote vuurvergulde pendule 3603
Grote vuurvergulde pendule

1.750 EUR

Chinese waterbak 7503
Chinese waterbak
Startprijs 200 EUR
Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk 1304
Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk
Startprijs 50 EUR
Franse Hinterzappler, 1830 3596
Franse Hinterzappler, 1830

350 EUR

Japanse Kutani vaas, H 61 cm. 7496
Japanse Kutani vaas, H 61 cm.

120 EUR

Japanse Imari kom op sokkel 7489
Japanse Imari kom op sokkel
Startprijs 100 EUR
Schwarzwalder klokkendragers 3589
Schwarzwalder klokkendragers

90 EUR

4 Zakhorloges 744
4 Zakhorloges
Startprijs 150 EUR
D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats 1297
D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Startprijs 200 EUR
Majolica zuil 6197
Majolica zuil

160 EUR

Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

100 EUR

Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

425 EUR