Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee Jugendstil beelden 5002
Twee Jugendstil beelden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Grote houtgestoken zeemeermin 5021
Grote houtgestoken zeemeermin

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee giraffenkoppen 5025
Twee giraffenkoppen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Beeld van Ingrid Breuers 5032
Beeld van Ingrid Breuers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Dame in catsuit 5073
Bronzen figuur, Dame in catsuit

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Justitia 5076
Bronzen figuur, Justitia

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen varken 5039
Bronzen varken

Resultaat:

250 EUR