Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7167
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

120 EUR

Chinese dekselpot 7168
Chinese dekselpot
Startprijs 400 EUR
Twee Chinese gemberpotten 7169
Twee Chinese gemberpotten
Startprijs 50 EUR
Vier Chinese schotels Ø 10,5 cm. 7170
Vier Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee delen Chinees Kanton 7172
Twee delen Chinees Kanton
Startprijs 60 EUR
Chinese vaas, H 28 cm. 7176
Chinese vaas, H 28 cm.
Startprijs 400 EUR
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7178
Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Drie antieke Chinese kommen 7179
Drie antieke Chinese kommen
Startprijs 80 EUR
Twee Chinese Familie Verte vazen, H 45 cm. 7180
Twee Chinese Familie Verte vazen, H 45 cm.
Startprijs 800 EUR
17e Eeuwse Chinese of Japanse schotel Ø 29,5 cm. 7181
17e Eeuwse Chinese of Japanse schotel Ø 29,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese dekselvaas, H 43 cm. 7183
Chinese dekselvaas, H 43 cm.
Startprijs 360 EUR
Verkocht
Vijf Japanse kop en schotels 7184
Vijf Japanse kop en schotels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese flambé vaas, H 30 cm. 7185
Chinese flambé vaas, H 30 cm.

Resultaat:

650 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur, Ming? 7186
Antiek Chinees bronzen figuur, Ming?
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 27,5 cm. 7187
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 27,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 7189
Twee Chinese vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas als petroleumlamp 7190
Chinese maanvaas als petroleumlamp

Resultaat:

375 EUR

Chinese theepot in perzikvorm 7191
Chinese theepot in perzikvorm
Startprijs 200 EUR
Chinese vierkantige vaas, H 28 cm. 7192
Chinese vierkantige vaas, H 28 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinese Kantonese vaas, H 45 cm. 7193
Chinese Kantonese vaas, H 45 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese boeddha, H 21 cm. 7194
Chinese boeddha, H 21 cm.

Resultaat:

180 EUR

Chinees kopje 7195
Chinees kopje
Startprijs 250 EUR
Oude Chinese vaas als lampenvoet 7196
Oude Chinese vaas als lampenvoet
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm. 7197
Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.

Resultaat:

80 EUR