Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Chinese kom Ø 26,5 cm.
Startprijs 900 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen kom met ranken decor. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met draak/paradijsvogel decor. Groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startprijs 900 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 25 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met tuin decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met floraal decor + karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma boeddha + hocker
Startprijs 150 EUR

Japanse Satsuma porseleinen boeddha + hocker met marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 80 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Theepot + vijf schotels, circa 1900, goed. En één kom met peterselie decor, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In matig/goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 12,5 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.

Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm.
Startprijs 280 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam figuren in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogels in vruchtenboom/vlinders. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Queng Lung schaal
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 31,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinese groene porseleinen vaas met bamboe/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee Chinese gouaches op zijde
Resultaat: 90 EUR

Twee oude Chinese gouaches op zijde. Gesigneerd. Figuren in landschap met kippen. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam floraal, perkament en bloemvaas decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese Imari schotels
Startprijs 50 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 12,5 cm.
Startprijs 160 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese spekstenen hanen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote Chinese spekstenen hanen op houtgestoken consoles. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 - 35 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas H 36 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rood/blauw floraal decor. Waterlelie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...