Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Chinese kom Ø 26,5 cm. 7198
Grote Chinese kom Ø 26,5 cm.
Startprijs 900 EUR
Chinese maanvaas 7199
Chinese maanvaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese pelgrim/maan vaas 7200
Chinese pelgrim/maan vaas

Resultaat:

400 EUR

Chinese knobbelvaas 7201
Chinese knobbelvaas
Startprijs 900 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 25 cm. 7202
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 25 cm.
Startprijs 600 EUR
Twee Chinese vazen 7204
Twee Chinese vazen
Startprijs 80 EUR
Japanse Satsuma boeddha + hocker 7205
Japanse Satsuma boeddha + hocker
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 7206
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

80 EUR

Chinese penselenvaas Ø 12,5 cm. 7207
Chinese penselenvaas Ø 12,5 cm.
Startprijs 800 EUR
Chinese Quan Yin, H 26 cm. 7208
Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Startprijs 200 EUR
Vier delen Chinees porselein 7209
Vier delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm. 7210
Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm.
Startprijs 280 EUR
Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm. 7212
Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese Familie Rose kom Ø 14 cm. 7213
Chinese Familie Rose kom Ø 14 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Queng Lung schaal 7215
18e Eeuwse Queng Lung schaal
Startprijs 200 EUR
Chinese celadon vaas, H 31,7 cm. 7216
Chinese celadon vaas, H 31,7 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 36 cm. 7217
Chinese vaas, H 36 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese gouaches op zijde 7219
Twee Chinese gouaches op zijde

Resultaat:

90 EUR

Twee Chinese borden Ø 27,7 cm. 7220
Twee Chinese borden Ø 27,7 cm.
Startprijs 300 EUR
Vier Chinese Imari schotels 7221
Vier Chinese Imari schotels
Startprijs 50 EUR
Chinese celadon schaal Ø 12,5 cm. 7222
Chinese celadon schaal Ø 12,5 cm.
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Twee antieke Chinese spekstenen hanen 7223
Twee antieke Chinese spekstenen hanen

Resultaat:

350 EUR

Chinese knobbelvaas H 36 cm. 7224
Chinese knobbelvaas H 36 cm.
Startprijs 800 EUR
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein 7225
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 80 EUR