Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Chinese schotel Ø 41 cm. 7227
Grote Chinese schotel Ø 41 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese bronzen Quan Yin 7228
Chinese bronzen Quan Yin

Resultaat:

100 EUR

Drie Chinese kommen 7229
Drie Chinese kommen
Startprijs 90 EUR
Chinese vaas, H 42 cm. 7230
Chinese vaas, H 42 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Vijf-delig klein Chinees kaststel, H 12 - 16 cm. 7231
Vijf-delig klein Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot Ø 20 cm. 7232
Chinese gemberpot Ø 20 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 30,5 cm. 7233
Chinese vaas, H 30,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese kom met draken 7234
Chinese kom met draken

Resultaat:

500 EUR

Chinese trekpot 7235
Chinese trekpot
Startprijs 120 EUR
Chinese Yixing trekpot 7236
Chinese Yixing trekpot
Startprijs 120 EUR
Chinese theebus 7238
Chinese theebus
Startprijs 200 EUR
Chinese vaas, H 13 cm. 7239
Chinese vaas, H 13 cm.
Startprijs 350 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 21,2 cm. 7241
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 21,2 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Drie antieke Japanse borden 7244
Drie antieke Japanse borden

Resultaat:

80 EUR

Chinese Familie Rose kom Ø 12,6 cm 7245
Chinese Familie Rose kom Ø 12,6 cm
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm. 7246
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.

Resultaat:

325 EUR

Chinese theebus 7248
Chinese theebus
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee Chinese cups op voet Ø 7,8 cm. 7249
Twee Chinese cups op voet Ø 7,8 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 11,5 cm. 7251
Twee Chinese kommen Ø 11,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen deksel 7252
Chinees porseleinen deksel

Resultaat:

225 EUR

16e -17e Eeuwse Wanli kom Ø 21,6 cm. 7254
16e -17e Eeuwse Wanli kom Ø 21,6 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinese Imari schenkkan 7255
Chinese Imari schenkkan

Resultaat:

125 EUR

Lot Chinees porselein (10x) 7257
Lot Chinees porselein (10x)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Japans/Chinees dienblad 7258
Japans/Chinees dienblad

Resultaat:

200 EUR