Vijf keramieken creamware vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit; vier Wedgewood vazen + één Lenox U.S.A. vaas. Afmeting: H 17 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta historisme wandschotel met mannenbuste. Circa 1880. Stukje van baard mist, verder in goede staat. Afmeting: 14 x Ø 39 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Fayence wandschotel met landschap en visser. Castell Terano. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Chinese dekselvaas. Tweede helft 20e eeuw. Floraal. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Drie delen antiek keramiek. Holland. Twee knobbelvazen, ongemerkt, circa 1900. En een oranje-bitter karaf 'Oranje bloeit voort'. Bootz koninklijke plateelbakkerij. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat...
18e Eeuwse Duitse Westerwald steengoed schenkkan. Afmeting: H 14 cm. Eén chip. In goede staat.
Drie oude/antieke tegeltableau's. Zes + twaalf-pas. Divers. Holland. Afmeting: 42 - 45 cm. In goede staat.
Antieke Gouda plateel vaas. Nr. 112. Jugendstil. Schilder M.IJ. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Polychrome pijpvaas Gouda, P.K. Holland. Breetveld Gouda schenkkan. Corel Schoonhoven Holland P.N. bonbonschaal. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Hollands Rozenburg - Den Haag tegeltableau. Zes-pas. Polychroom. Circa 1900. Amsterdams stadsgezicht in de stijl van Klinkenberg. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Lot van acht Chinees porseleinen kop + schotels met geisha decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Twee schotels gelijmd, één haarscheur. Afmeting: ............. In redelijk/goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Duits Kaiser porselein met Imari-stijl decor 'Yokohama'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee dekselvazen, schemerlamp, bord. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.
Zes antiek porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote majolica Jugendstil-stijl tegel in gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.
Twee keramieken Art Deco boekensteunen met pierrot. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Vierdelige porseleinen mokka-set met goud decor. Duitsland. Bavaria Waldershof Germany. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde porseleinen design borden. (1) Corneille, L 'ete Commencant. (2) Anton Heyboer, 1995, Laat de zon in je hart nooit ondergaan (Schoonhoven). Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Duits porseleinen figuur. Meisje met opgewerkte bloemen + goud decor. Gemerkt Volkstedt Rudolstadt. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee Engelse porseleinen Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Höchst figuren. Jongen en meisje met bloemen. Minimale beschadigingen. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek porselein. Onder meer; Figuren lampenvoet, Schierholz Duitsland, minimale beschadiging, circa 1920. Figurengroep Napels met kroon, schrijfveer beschadigd, groente in korf, chips. Afm...
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose olifanten vazen. Afmeting: 25 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Duitse Goebel aardewerken buste van Frederick Chopin. Op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd G. Bochmann. Afmeting: In goede staat.