Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Chinese theebus 7603
18e Eeuwse Chinese theebus

Resultaat:

250 EUR

4 Zakhorloges 744
4 Zakhorloges
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee Japanse sierschotels 7596
Twee Japanse sierschotels

Resultaat:

60 EUR

Dameshorloge emaille/parels 737
Dameshorloge emaille/parels
Startprijs 160 EUR
Chinese celadon vaas, H 14,5 cm. 7589
Chinese celadon vaas, H 14,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Majolica zuil 6197
Majolica zuil

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Franse Hinterzappler, 1830 3596
Franse Hinterzappler, 1830

Resultaat:

350 EUR

Gouden ring met oud diamant 730
Gouden ring met oud diamant
Startprijs 90 EUR
Twee antieke porseleinen figuren, 1900 6190
Twee antieke porseleinen figuren, 1900
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Schwarzwalder klokkendragers 3589
Schwarzwalder klokkendragers

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm. 6183
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Familie Rose kom Ø 13,2 cm. 7553
Familie Rose kom Ø 13,2 cm.

Resultaat:

150 EUR

Lot Chinees porselein 7546
Lot Chinees porselein
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee Franse Napoleon II kandelaren 2135
Twee Franse Napoleon II kandelaren

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Jardiniere met wild voorstelling 2128
Jardiniere met wild voorstelling

Resultaat:

50 EUR

Twee paar zilveren oorstekers met diamant 694
Twee paar zilveren oorstekers met diamant
Startprijs 50 EUR
Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm. 7539
Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.
Startprijs 500 EUR
Antieke plaquette in lijst 6147
Antieke plaquette in lijst
Startprijs 100 EUR
Lot Zwiebelmuster porselein, 1900 6140
Lot Zwiebelmuster porselein, 1900
Startprijs 80 EUR
Lot goudsteen servies 6133
Lot goudsteen servies
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren armband met barnsteen 687
Zilveren armband met barnsteen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Höchst figuren 6097
Twee Höchst figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR