Acht antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 9,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Mukkumer Fayence fruittest. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen censer met figuren in landschap decor. Op drie poten. Afmeting: H 17 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zes plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Lot met 10 zilveren suikerlepels, 835/000, diverse modellen met o.a. agaten heften en gegraveerde modellen. ca 102 gram. In goede staat
Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur portret op porselein met vergulde houtgestoken lijst. Gesigneerd Sabert? Eén chip rand. Afmeting: H 6 x B 4,3 cm. In goede staat.
Bestekdelen met zilver, o.a. 2 kaasschaven met zilveren heft, 833/000, model puntfilet en 6 messen met zilveren heft, 800/000, voorzien van monogram-gravure. 21-22cm. In redelijk goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met hoogwaardigheidsbekleder in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonné, floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Miniatuur portret van adelijk heer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Chinees glazen snuffbottle in kalebas vorm. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Acht delen divers Delfts Fayence . Holland. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes borden, vaas, dekselvaas. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd. 20e Eeuw. Miniatuur dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse tegels. Drie tegels van de Porceleijne Fles en één van Westraven. Met afbeeldingen van haan, uil, kat + herdenkingstegel 1943 Margriet prinses van Oranje Nassau. Chips bij tegel...
Zilveren schaal, rond gecontourneerde model met gezaagd culotten decor. Voorzien van medaillons en guirlandes. ø23cm. ca 251 gram. In goede staat. vermoedelijk Frankrijk 18e eeuw.
Lot van 25 tegels in 4-pas. 19e Eeuw. Polychroom tegels. Floraal. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen petroleumlamp met bodemmerk. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Fries houten kerfsnede kist voorzien van zilveren plaquette, grepen en 4 bolpoten. Rechthoekige afsluitbare kist versierd met Fries snijwerk en op het scharnierende deksel voorzien van een rechthoekig...
Tom Wesselman. 1931 - 2004. Nr. 18/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.
Antiek Hollands kinderfornuis met klauwpoten. Gemaakt van messing. Circa 1900. Afmeting: 24 x 20 x 12 cm. In goede staat.