Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Acht Chinese borden
Startprijs 130 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 9,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Makkumer fruittest
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse Mukkumer Fayence fruittest. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 21 cm.
Startprijs 800 EUR

Grote Chinees porseleinen censer met figuren in landschap decor. Op drie poten. Afmeting: H 17 x Ø 21 cm. In goede staat.

Zes plated kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Zes plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Zilveren suiker/theelepels (10 x)
Resultaat: 160 EUR

Lot met 10 zilveren suikerlepels, 835/000, diverse modellen met o.a. agaten heften en gegraveerde modellen. ca 102 gram. In goede staat

Twee antieke tafellampen, 1920
Resultaat: 160 EUR

Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse tafellampen
Resultaat: 50 EUR

Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Miniatuur portret op porselein
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws miniatuur portret op porselein met vergulde houtgestoken lijst. Gesigneerd Sabert? Eén chip rand. Afmeting: H 6 x B 4,3 cm. In goede staat.

Zes messen + twee kaasschaven
Startprijs 50 EUR

Bestekdelen met zilver, o.a. 2 kaasschaven met zilveren heft, 833/000, model puntfilet en 6 messen met zilveren heft, 800/000, voorzien van monogram-gravure. 21-22cm. In redelijk goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kommen Ø 11,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met hoogwaardigheidsbekleder in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse bronzen vazen met cloisonné
Startprijs 650 EUR

Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonné, floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee tinnen klepkannen
Startprijs 120 EUR

Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.

Miniatuur portret
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Miniatuur portret van adelijk heer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle, Kalebas
Startprijs 300 EUR

Chinees glazen snuffbottle in kalebas vorm. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Lot Delfts, divers (8x)
Resultaat: 130 EUR

Acht delen divers Delfts Fayence . Holland. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes borden, vaas, dekselvaas. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Miniatuur portret
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd. 20e Eeuw. Miniatuur dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels
Resultaat: 130 EUR

Vier antieke Hollandse tegels. Drie tegels van de Porceleijne Fles en één van Westraven. Met afbeeldingen van haan, uil, kat + herdenkingstegel 1943 Margriet prinses van Oranje Nassau. Chips bij tegel...

Zilveren schaal
Startprijs 190 EUR

Zilveren schaal, rond gecontourneerde model met gezaagd culotten decor. Voorzien van medaillons en guirlandes. ø23cm. ca 251 gram. In goede staat. vermoedelijk Frankrijk 18e eeuw.

Lot tegels in 4-pas
Resultaat: 170 EUR

Lot van 25 tegels in 4-pas. 19e Eeuw. Polychroom tegels. Floraal. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas als petroleumlamp, H 24 - 34 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen petroleumlamp met bodemmerk. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 18 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.

Friese kerfsnede kist met zilverwerk
Resultaat: 200 EUR

Fries houten kerfsnede kist voorzien van zilveren plaquette, grepen en 4 bolpoten. Rechthoekige afsluitbare kist versierd met Fries snijwerk en op het scharnierende deksel voorzien van een rechthoekig...

Tom Wesselman, Naakte vrouw
Resultaat: 425 EUR

Tom Wesselman. 1931 - 2004. Nr. 18/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.

Antiek kinderfornuis van messing, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands kinderfornuis met klauwpoten. Gemaakt van messing. Circa 1900. Afmeting: 24 x 20 x 12 cm. In goede staat.