Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met rhodochrosiet
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met rhodochrosiet. Ring met een grote ovale zetrand met een rand van Venetiaanse schakels. De ring is bezet met een ovaal cabouchon geslepen rhodochrosiet. grootte kop 19x16m...

Twee paar gouden oorknoppen
Startprijs 120 EUR

Twee paar gouden oorknoppen, 585/000, met steentjes. Een paar oorstekers in de vorm van playboy bezet met zirconia's en een rode steen en een wit- met geelgouden oorsteker met steen. Grootte 10-12mm. ...

Twee antieke tafellampen, 1920
Resultaat: 160 EUR

Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse tafellampen
Resultaat: 50 EUR

Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Bloedkoraal collier
Resultaat: 100 EUR

Collier van takjes bloedkoraal bevestigd aan een geelgouden tonvormige sluiting, 585/000. breedte 6-40mm. 50 cm. In goede staat

Chinese vaas, H 23 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur. Afmeting: H 23 x Ø 13 cm. In goede staat.

Twee tinnen klepkannen
Startprijs 120 EUR

Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.

Miniatuur portret op porselein
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws miniatuur portret op porselein met vergulde houtgestoken lijst. Gesigneerd Sabert? Eén chip rand. Afmeting: H 6 x B 4,3 cm. In goede staat.

2 Zilveren hangers en ringen
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren hangers en ringen, 900/000, met bloemen gemaakt uit filigrain. De ringen hebben een verstelbare band. ø kop 19 mm, grootte hanger ø 46 mm. totaal ca 44,4 gram. In zeer goede staat

Miniatuur portret
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Miniatuur portret van adelijk heer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Gouden creolen met ribbewerking
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden creolen, 585/000, met ribbewerking. Creolen uit vierkante buis voorzien van lijnbewerking en met scharnierende steker. ø 16 mm. dikte 3 mm. ca 2,1 gram. In goede staat

Acht Chinese borden
Startprijs 130 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 9,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Miniatuur portret
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd. 20e Eeuw. Miniatuur dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 21 cm.
Startprijs 800 EUR

Grote Chinees porseleinen censer met figuren in landschap decor. Op drie poten. Afmeting: H 17 x Ø 21 cm. In goede staat.

Antiek kinderfornuis van messing, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands kinderfornuis met klauwpoten. Gemaakt van messing. Circa 1900. Afmeting: 24 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Zilver vergulde ring met zirconia's
Startprijs 40 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Royale ring in het midden voorzien van een draaibaar element met zirconia's met aan weerskanten een band bezet met zirconia's. Breedte ring 12 mm. ø 61. ...

Geelgouden streekbroche
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, versierd met knopjes. In de vorm van een kroontjes, Lijkt gemaakt uit een deel van een sluiting. ca 2,6 gram. 40x12mm. In goede staat.

Midge Barbie Doll 1958 (Mattel)
Startprijs 30 EUR

Midge Barbie Doll 1958. Door Mattel. Met kleding. Afmeting: 29 cm. In zeer goede staat.

Gouden creolen met meanderbewerking
Startprijs 140 EUR

Geelgouden creolen, 585/000, met scharnierende stekers. Creolen uit wat dikkere buis versierd met een getrembleerde meanderbewerking. ø 21 mm. breedte 6 mm. ca 3,3 gram. In goede staat

Bronzen boekensteun, Paardenhoofd
Resultaat: 130 EUR

Grote bronzen boekensteun op zwart marmeren basement. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Tom Wesselman, Naakte vrouw
Resultaat: 425 EUR

Tom Wesselman. 1931 - 2004. Nr. 18/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Biddende kinderen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Duitse School. Biddende kinderen op zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Stier
Resultaat: 150 EUR

Bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 11 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Resultaat: 425 EUR

Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.