Geelgouden ring, 585/000, met rhodochrosiet. Ring met een grote ovale zetrand met een rand van Venetiaanse schakels. De ring is bezet met een ovaal cabouchon geslepen rhodochrosiet. grootte kop 19x16m...
Twee paar gouden oorknoppen, 585/000, met steentjes. Een paar oorstekers in de vorm van playboy bezet met zirconia's en een rode steen en een wit- met geelgouden oorsteker met steen. Grootte 10-12mm. ...
Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Collier van takjes bloedkoraal bevestigd aan een geelgouden tonvormige sluiting, 585/000. breedte 6-40mm. 50 cm. In goede staat
Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur. Afmeting: H 23 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur portret op porselein met vergulde houtgestoken lijst. Gesigneerd Sabert? Eén chip rand. Afmeting: H 6 x B 4,3 cm. In goede staat.
Twee zilveren hangers en ringen, 900/000, met bloemen gemaakt uit filigrain. De ringen hebben een verstelbare band. ø kop 19 mm, grootte hanger ø 46 mm. totaal ca 44,4 gram. In zeer goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Miniatuur portret van adelijk heer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Geelgouden creolen, 585/000, met ribbewerking. Creolen uit vierkante buis voorzien van lijnbewerking en met scharnierende steker. ø 16 mm. dikte 3 mm. ca 2,1 gram. In goede staat
Acht antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 9,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd. 20e Eeuw. Miniatuur dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen censer met figuren in landschap decor. Op drie poten. Afmeting: H 17 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antiek Hollands kinderfornuis met klauwpoten. Gemaakt van messing. Circa 1900. Afmeting: 24 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Royale ring in het midden voorzien van een draaibaar element met zirconia's met aan weerskanten een band bezet met zirconia's. Breedte ring 12 mm. ø 61. ...
Geelgouden streekbroche, 585/000, versierd met knopjes. In de vorm van een kroontjes, Lijkt gemaakt uit een deel van een sluiting. ca 2,6 gram. 40x12mm. In goede staat.
Midge Barbie Doll 1958. Door Mattel. Met kleding. Afmeting: 29 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden creolen, 585/000, met scharnierende stekers. Creolen uit wat dikkere buis versierd met een getrembleerde meanderbewerking. ø 21 mm. breedte 6 mm. ca 3,3 gram. In goede staat
Grote bronzen boekensteun op zwart marmeren basement. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. 1931 - 2004. Nr. 18/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse School. Biddende kinderen op zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.
Bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 11 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.