Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 36 cm. 7203
Chinese pijpvaas, H 36 cm.

Resultaat:

350 EUR

Oude Chinese vaas als lampenvoet 7196
Oude Chinese vaas als lampenvoet
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Franse spiegel opzetkast, 1880 4056
Franse spiegel opzetkast, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 7189
Twee Chinese vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Witgouden rozet ring met diamant 644
Witgouden rozet ring met diamant

Resultaat:

180 EUR

Lot Chinees porselein 7546
Lot Chinees porselein
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. 7160
Twee Chinese kommen Ø 12,5 - Ø 15,7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft 1404
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren dameshorloge 637
Zilveren dameshorloge

Resultaat:

100 EUR

Chinees tafel/kamer scherm 7153
Chinees tafel/kamer scherm
Startprijs 1.500 EUR
Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm. 7146
Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lucebert, Voorstelling met zes figuren 1397
Lucebert, Voorstelling met zes figuren

Resultaat:

140 EUR

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1390
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 450 EUR
Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm. 7539
Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Maurice Lacroix horloge 630
Maurice Lacroix horloge

Resultaat:

80 EUR

18e Eeuws secretaire, 1760 4020
18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 400 EUR
Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers 7110
Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers
Startprijs 2.000 EUR
5-Delig Chinees Imari kaststel 7103
5-Delig Chinees Imari kaststel
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Twee Chinese borden 7096
Twee Chinese borden

Resultaat:

350 EUR

Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1361
Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg 1354
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
S. Jonker, Haan met kip 1347
S. Jonker, Haan met kip

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR