Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een grote witgouden zetkast in de vorm van een rozet bezet met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,08 ct en 8 kleine singlecut ge...
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zilveren dames hanghorloge, 800/000, voorzien van zilveren chatelaine fraai versierd met niëllo met bijbehorend medaillon. ø33mm. lengte 18 cm. In goede staat
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
Maurice Lacroix horloge, model Eliros, goldplated, Quarts, ø 28 mm. Voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfers en een datumaanduiding. Het horloge is voorzien van een goldplated fixoflex band...
Griekse ikoon. Pinksteren. Maria met de apostelen met vurige tongen in gebed. 19e Eeuw. Afmeting: H 51x B 37 cm. In goede staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse polychrome Fayence kom met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 27 cm In goede staat.
Japanse School. Gesigneerd. Geisha in interieur. Gouache op zijde. Vocht + scheurtje. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse majolica wandplaquette met damesbuste. Circa 1860. Gemerkt WSHS. Enkele chips. Afmeting: 16 x Ø 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
Brede gouden schakelring, 585/000, met witgoud. ring met 5 rijen schakels met 3 diagonale rijen met witgouden schakels. En gouden plaatje. Breedte 7,5 mm. ø ca 52. ca 5,2 gram. Als nieuw
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Zilveren stuivertjes armband met 27 stuivertjes van koning Willem III, ca 1850. breedte 21 mm. lengte 21 cm. ca 28 gram. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...
Hollandse School. 19e Eeuw. Bosgezicht met sprokkelvrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 20,5 cm In goede staat.
Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen theepot. Met handbeschilderd floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en wit craquelé glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Geelgouden armband met cliphanger, 750/000 . Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud opengewerkte bolhanger, gemerkt Tirisi Moda, Copacabana, groo...
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Ring met een 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,09 ct, in ruitvormig geplaatste chatons. breedte ring 4,5mm. ø 58. ca 3,8 gram. In goede staat
Portret Jezus Christus. 19e Eeuw. Bedoekt + restauraties. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees porselein. 1x Drie-delige kom, Familie Rose + losse standring met deksel + bodemmerk. Met erotische voorstelling binnenin en optocht decor. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Meisje met pop. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x 24 cm. In goede staat.
Oude glazen Leerdam Serica Copier schaal met rookglas. Nr 52. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,8 cm. In goede staat.
Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met draak/feniks decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren melkkan, BWG, 12 loth, 750/000, gecontourneerd vierkant model voorzien van extra ribben op de hoeken. Met een gekrulde greep. 14x9x12cm. ca 110 gram. In goede staat
Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...
Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso romance a café. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Willem Heijtman. 1950 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani kraagvaas met figuren/draak en goud decor. Eén chip. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Japanse Imari porseleinen kom met landschap/floraal decor + bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: 8,5 x Ø 18,6 cm. In redelijke staat.
Ikoon. Moeder gods met kind Jezus en engelen. Hodegetria type (oudste type). Balkan. Circa einde 19e eeuw. Buitenrand opnieuw verguld. Afmeting: H 64 x B 47,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decor. Alle borden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Kristallen schaal met zilveren voet en beugel, 833/000. Schaal met een gecontourneerde rand, geplaatst op een ronde voet versierd met floraal graveerwerk en voorzien van een opengewerkte gecontourneer...
Drie delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kop + schotel (beschadigd) + losse schotel (goed). Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale antieke Boheems glazen vaas met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zilveren pasteischep, 833/000, met gecontourneerde bak, getorste steel en een heft met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: z: 1909, 21,5 cm. Ca. 60 gram. In goede staat.
Gematteerde geslepen kristallen theebus op voet met zilveren montuur, 835/000, met fraaie dop met knop. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca 1970. ø7,5x15,5cm. In goede staat
Twee grote Japanse houten wandpanelen met porseleinen karakter tekens. Afmeting: H 155 x B 23 cm. In goede staat.
Anna Maria Stork-Kruijff (1903). 1870 - 1946. Moederpoes met kittens. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een grove opengewerkt band, 925/000, rond horloge met smalle stijven band en een rechthoekig horloge met opengewerkte rechthoekige schakels voorzien van ...
Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,4 cm. In goede staat.
Drie delen antiek, divers. Bestaande uit; Jugendstil tegelonderzetter met vernikkelde omranding, circa 1900, breuk in. Kristalglazen theebus met 833/000 zilveren dop, circa 1880, versierd met parelran...
Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Bronzen erotisch figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw houdt fallus vast. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Zilveren gembercouvert, 833/000, versierd met graveerwerk en gecontourneerde stelen. 17 cm. totaal ca 57 gram. MT.: A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: q: 1875.
Stel biedermeier zilveren vleesvorkjes, 833/000. Vleesvorkjes met gecontourneerde stelen voorzien van scherpe florale graveringen. Als nieuw. MT: J.F.Dijk, Dokkum jl: C 1862 ca. 20 gram 13 cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams bont decor. Enkele chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Springend konijn. Afmeting: H 33 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Vissersjongen met vissen etc. Circa 1900. Haarscheur in arm. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote marmeren wandplaquettes met Romeinse portretten. 19e Eeuw. Afmeting: H 43 x B 27 cm. In goede staat.
Paar fijne zilveren kuitgespen, 833/000, ovaal model met afgesleten bewerking. Voorzien van metalen sluiting. ca 12,5 gram. 3,8x2,2cm. In redelijke staat
Collier met 4 rijen fijne barokparels, ø 5mm. in het midden versierd met een geelgouden element, 916/000, in florale vorm bezet met een rond gefacetteerde amethist en diverse zirconia's en similies. b...
Zilveren schaal, 800/000, met glazen binnenbak. Ronde schaal met parelrand op ronde voet voorzien van een glazen binnenbak met geslepen rand. Beugel van schaal ontbreekt. ø15x9cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Chinese Sung porseleinen olielamp in eend-vorm. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een appel, aan de voorzijde versierd met emaille inleg. 20x23mm, inclusief oog. ca 2,2 gram. In goede staat
Antieke zilveren lepel met Haags lofje en inscriptie IVA. ca 48 gram. 20,5cm. MT.: A.Jansen, Middelburg, 1812-1813.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Zilveren choker en oorhangers, 925/000, fijn slangcollier met een sierlijk floraal element versierd met blauwe steen en opaal, 47 cm, met bijpassende zilveren oorhangers met opaal. 33mm. ca 15 gram. I...
Antieke zilveren lepel met Haags lofje. 20,5 cm. ca 70 gram. MT.: Rutgerus Memelingh, 's Gravenhage, 1782
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee identieke karaffen met schenktuit en greep, voorzien van een zilveren plaatje. 1x Liqueur en 1x Vermouth. ø15x31 cm. In goede staat.
Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.
Eierset met zilver, 833/000. Houten ronde standaard met een kristallen zoutvaatje geplaatst op een zilveren getorste standaard met 6 kristallen eierdopjes voorzien van een bewerkte zilveren voet. 15x2...
Hectagonale Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Geel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 21,5 x 19 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Peervormige rozethanger met in het midden een peervormig geslepen blauw saffier en daaromheen een rand met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca...
Zilveren specerijen set met blauw glas. Twee antieke specerijenbakje ovaal model met guirlandes, ramskoppen en ovaal gezaagde rand. Voorzien van een blauw glazen binnenbak met geschulpte rand, één hee...
Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met witte en zwarte zirconia's en één met saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.
Antieke ajour gezaagde 835/000 zilveren visschep met ebbenhouten heft. Mr. P.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1843. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met 18e eeuwse Hollandse tegels. Tevens zeven extra tegels. Afmeting: 45 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een groot medaillon. Omranding met bloem decor. Afmeting: 295 x 203 cm. In goede staat.
Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een bij met robijnen markesiet en emaille. 25x20mm. ca 3,1gram. Nieuw
Chinees porseleinen censer met monniken/karaktertekens decor. Afmeting: 9,8 x 13,2 cm. In goede staat.
Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...
Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.