Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese kom Ø 11 cm. 7798
Chinese kom Ø 11 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie delen zilver 144
Drie delen zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ronde eiken bijzettafel Ø 104 cm. 4175
Ronde eiken bijzettafel Ø 104 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Zilveren vleesvorkjes 185
2 Zilveren vleesvorkjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke schoolklok 3568
Antieke schoolklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mahoniehouten piedestal 4127
Mahoniehouten piedestal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot divers, Japan (3x) 7793
Lot divers, Japan (3x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Groot Imari bord Ø 46 cm. 7828
Groot Imari bord Ø 46 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren Djokja bonbonschaal 13
Zilveren Djokja bonbonschaal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Karaf met zilver 153
Karaf met zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees zilveren doosje 216
Chinees zilveren doosje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier colliers van edelstenen. 596
Vier colliers van edelstenen.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Japanse cloissoné vazen, H 23 cm. 2179
Twee Japanse cloissoné vazen, H 23 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude plated dwarsfluit 2199
Oude plated dwarsfluit

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke barometer, 1890 2294
Antieke barometer, 1890

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke dolk + schede 2710
Antieke dolk + schede

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese vissenkom Ø 40 cm. 6114
Chinese vissenkom Ø 40 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch kaststel 6126
Villeroy en Boch kaststel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Meissen plaquette 6191
Meissen plaquette

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pistool mes met zilver 66
Pistool mes met zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee karaffen met zilverwerk 92
Twee karaffen met zilverwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tazza op zilveren voet 97
Tazza op zilveren voet

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke zilveren lepel, 18e eeuw 106
Antieke zilveren lepel, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke zilveren lepel 134
Antieke zilveren lepel

Resultaat:

60 EUR