Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee kristallen flacons 283
Twee kristallen flacons

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee odeurflacons 287
Twee odeurflacons

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren geboortebeker 295
Zilveren geboortebeker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren ring en armband met agaat 614
Zilveren ring en armband met agaat

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren broche/hanger amethist en emaille 647
Zilveren broche/hanger amethist en emaille

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren oorhangers met libelle en emaille 649
Zilveren oorhangers met libelle en emaille

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zeven sloten (925 gekeurd) 661
Zeven sloten (925 gekeurd)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren collier met filigrainbloemen 689
Zilveren collier met filigrainbloemen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Witgouden hanger met saffier 723
Witgouden hanger met saffier

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren cfe armband met munten 779
Zilveren cfe armband met munten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren ring met smaragd 811
Zilveren ring met smaragd

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren hanger/broche bloem met emaille 813
Zilveren hanger/broche bloem met emaille

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Granaat-armband 864
Granaat-armband

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollandse haven 1163
Ongesigneerd, Hollandse haven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot 1186
Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Hollandse gravures 1268
Twee Hollandse gravures

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Biddende kinderen 1279
Ongesigneerd, Biddende kinderen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Rhee, Stilleven 1324
H. Rhee, Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret 1336
Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jan Kagie, Duingezicht Texel 1391
Jan Kagie, Duingezicht Texel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Parelmoerdoos met zilver 2069
Parelmoerdoos met zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke majolica hangpetroleumlamp 2076
Antieke majolica hangpetroleumlamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Drie delen Hollands 2093
Drie delen Hollands

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke tinnen snavelkan 2100
Antieke tinnen snavelkan

Resultaat:

60 EUR