Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vijf-delig Chinees kaststel 7321
Vijf-delig Chinees kaststel

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Antieke Chinese lakstempel 7333
Antieke Chinese lakstempel

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese rijstpot Ø 18,5 cm. 7393
Chinese rijstpot Ø 18,5 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H  36,5 cm. 7410
Chinese drakenvaas, H 36,5 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Parelarmband met witgouden sluiting en saffier 521
Parelarmband met witgouden sluiting en saffier

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Witgouden armband bolgevlochten, Fope 524
Witgouden armband bolgevlochten, Fope

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule, Man met helm 3525
Vuurvergulde pendule, Man met helm

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee Kantonese vazen, H 45,5 cm. 7397
Twee Kantonese vazen, H 45,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 38 cm. 7673
Chinese Familie Verte schotel Ø 38 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Gouden schakelarmband 533
Gouden schakelarmband

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Witgouden horloge OGOLD 739
Witgouden horloge OGOLD

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant en robijn 772
Gouden ring met diamant en robijn

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark 1169
H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee grote Charles Dix kandelaren 2088
Twee grote Charles Dix kandelaren

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
4-Delige antiquarische boekenset Singraven 2140
4-Delige antiquarische boekenset Singraven

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antieke gotische bijl 2731
Antieke gotische bijl

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antieke beschilderde kast 4032
Antieke beschilderde kast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm. 7028
Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Vijf-delig Japans Imari kaststel 7052
Vijf-delig Japans Imari kaststel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 22,5 cm. 7082
Chinese kom Ø 22,5 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7188
Chinese vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Familie Rose trekpot 7460
18e Eeuwse Familie Rose trekpot

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Rosé gouden armband, diskvormig 512
Rosé gouden armband, diskvormig

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Witgouden armband, bol, met harthanger 545
Witgouden armband, bol, met harthanger

Resultaat:

750 EUR