Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met oren en floraal decor. Eén oor professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom. Vierkant met geisha's in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x 14,7 x 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas, pelgrimvaas met draken/goud decor + zes tekens bodemmerk. Zeer gedetailleerd. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren in tuin decor. Cheng Lung. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat
Zilveren specerijen set met blauw glas. Twee antieke specerijenbakje ovaal model met guirlandes, ramskoppen en ovaal gezaagde rand. Voorzien van een blauw glazen binnenbak met geschulpte rand, één hee...
Geelgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 15,9 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-
W. de Zwart. 1867 - 1957. Haagse School. Landschap. Paneel gescheurd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In redelijke staat.
Groot bronzen beeld. Nijlpaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 66 x 26 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen Familie Verte wierookbrander met floraal/draken/goud decor + Foo-hond. Gelijmd en bovenrand + hengsel gerestaureerd. Afmeting: 43 x 39 x 15 cm. In rede...
Chinees porseleinen draken schotel met reliëf en goud decor. Met bodemmerk. Republiek. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Twee vazen beschadigd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.
Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...
Zware zilveren mand, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal decor en graveerwerk. voorzien van gekrulde grepen. MT.: Fa Dahlia, Amsterdam, jl.: gekroonde N: 1948. 32x22x13cm. ca 670 gram. In zeer go...
Sierlijke geelgouden broche, 750/000, met 3 uitgewerkte bloemen voorzien van een matte bewerking met als hart een robijn, saffier en briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. Daarnaast is de broche versi...
Grote drie-delige Chinees porseleinen tulpen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Blok van de Velden. 1919 -1980. Texel 1951. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kip. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 14,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Colt. Nr. 199654, .35 caliber. American Muzzle Loading, Revolver patent New York. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.
Vroeg 18e - 19e eeuws Duits Wender geweer met inscriptie. Joh. Georg Dinckl im Freysing 2. Loop is omkeerbaar. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.
Grote bronzen kat in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren decor + houtgestoken console. Chips bovenrand. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 25 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rijstpot met floraal decor + karakter tekens. Afmeting: H 17,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas, draken vaas met groen glazuur + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Parelarmband met witgouden sluiting bezet met saffier, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø 7mm, bevestigd aan een langwerpig slot met lijnen bewerking en bezet met 10 rond gefacetteerde bla...
Witgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 16,4 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-
Antieke vuurvergulde bronzen Franse empire pendule. Ridder met helm en wapen. Pootjes missen. Wijzerplaat beschadigd bij 9. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goud goed. Afmeting: 36 cm...
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met goud/figuren/dieren en floraal decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Herten in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 38 cm. In goede staat.
Grove geelgouden schakelarmband, 585/000, met een soort hoefijzerachtige schakel bevestigd aan een grote draaibare karabijnhaak. ø 8mm. 20 cm. ca 18 gram. In zeer goede staat
Witgouden horloge, 585/000, met diamant. Dameshorloge met een ronde kast versierd met een lunette bezet met 20 briljant geslepen diamanten. De verlopende gevlochten band is voorzien van een parelrand ...
Sierlijke geelgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. Slagring met bolle band en aan de kop gestileerde slangenkoppen versierd met een ovaal gefacetteerde robijnen en een rail met 3 carree ge...
Hendrik Valkenburg. 1826 - 1896. Wintergezicht op Oosterpark. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kandelaren met granaat appelen en kariatiden. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Zeldzame vier-delige antiquarische boekenset over Singraven Twenthe. Herkomst bibliotheek Huize Singraven. Onder andere: geschiedenis Huize Singraven door professor Karl Dohmann en W.H. Dingeldein. Me...
Grote antieke gegraveerde gotische smeedijzeren bijl met eikenhouten bewerkte steel. Vermoedelijk 16e eeuw. Afmeting: 90 x 33 x 4 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse handbeschilderde kast met latere beschildering. Twee-delig. Religieuze voorstellingen + bloemranken decor. Afmeting: 186 x 120 x 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel met floraal/pagode/vogel decor. 19e Eeuw. Eén dekselvaas bovenrand gelijmd. Verder goed. Afmeting: 22 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. - Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Millefiori decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Rosé gouden armband, 750/000, met diskvormig schakels voorzien van een hamerslag bewerking. Gemerkt Bron, Smartflex. ø11,5 mm. ca 18,9 gram In zeer goede staat. WVP € 2250,-
Witgouden armband, 750/000 met hartvormige cliphanger goud met zilver. Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 6mm. En versierd met een witgoud en deels zilveren harthanger, 750...