Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees bord Ø 19,3 cm. 7362
Chinees bord Ø 19,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 36 cm. 7409
Grote Chinese vaas, H 36 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 33 cm. 7426
Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari sierschotel Ø 57 cm. 7480
Grote Japanse Imari sierschotel Ø 57 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Yixing trekpot 7534
Yixing trekpot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 114
Zilveren broodmand

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, de Peel 1388
A.J. Zwart, de Peel

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Witgouden hanger met diamant, Art Deco 522
Witgouden hanger met diamant, Art Deco

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Frans bronzen figuur, Officier 5033
Frans bronzen figuur, Officier

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Platina horloge 631
Platina horloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant en saffier 727
Witgouden ring met diamant en saffier

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Platina horloge 736
Platina horloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden 1036
J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lichtenstein, vrouw voor spiegel 1270
Lichtenstein, vrouw voor spiegel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels 1384
Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke statenbijbel 2143
Antieke statenbijbel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Prachtige Franse portaalklok, 1820 3517
Prachtige Franse portaalklok, 1820

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee stoelen, Medea Italië 4025
Twee stoelen, Medea Italië

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Louis Philippe secretaire 4063
Louis Philippe secretaire

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
19e Eeuws Frans schrijfbureau 4169
19e Eeuws Frans schrijfbureau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Mahonie pronk vertico 4177
Mahonie pronk vertico

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, E. Picault 5004
Bronzen beeld, E. Picault

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau 6168
6-Pas tegeltableau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 7002
Twee Chinese vazen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Staande Chinese lamp, 18e eeuw 7006
Staande Chinese lamp, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 7092
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Vier Chinese pattipannen 7116
Vier Chinese pattipannen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 21 cm. 7226
Chinese vaas, H 21 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos 7243
Chinese dekseldoos

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas 7270
Chinese maanvaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 7451
Chinese drakenvaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese kom met draken 7470
Chinese kom met draken

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote Chinese dekseldoos 7566
Grote Chinese dekseldoos

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas op sokkel, H 17,5 cm. 7568
Chinese celadon vaas op sokkel, H 17,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zes Chinese borden Ø 24,6 cm. 7630
Zes Chinese borden Ø 24,6 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Familie Rose kom 7745
Familie Rose kom

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee zilveren kandelaren 5
Twee zilveren kandelaren

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee zilveren kandelaren 15
Twee zilveren kandelaren

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren suikerbak + lepels 63
Zilveren suikerbak + lepels

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren mosterdpot en strooier 79
Zilveren mosterdpot en strooier

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Gouden armband en collier 531
Gouden armband en collier

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 532
Gouden ring met diamant

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Russisch ikoon, Maria met kind 1034
Russisch ikoon, Maria met kind

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen 1155
H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Tom Wesselman, Naakte vrouw 1272
Tom Wesselman, Naakte vrouw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed 1286
Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3558
Engelse staande klok

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Duitse miniatuur commode 4014
Duitse miniatuur commode

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Duitse Grafschaft Bentheim kast 4043
Duitse Grafschaft Bentheim kast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Schwarzwalder rooktafel 4157
Schwarzwalder rooktafel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed, 292 x 384 cm. 4501
Zeer groot Perzisch kleed, 292 x 384 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (16x) 6156
Lot antieke tegels (16x)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse vazen, H 40 cm. 6217
Twee antieke Delftse vazen, H 40 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Chinese dekselvaas, H 16 cm. 7037
Antieke Chinese dekselvaas, H 16 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Kantonese vaas, H 45 cm. 7193
Chinese Kantonese vaas, H 45 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot 7240
Chinese penselenpot

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee Chinese schaduwboxen 7326
Twee Chinese schaduwboxen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 11
Zilveren broodmand

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Horloge Frederique Constant 627
Horloge Frederique Constant

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen 1027
Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
C. Hoevenaar, Paardenstal 1088
C. Hoevenaar, Paardenstal

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Naakte dame 1182
Onduidelijk, Naakte dame

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen 1249
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen lamp met putti 2013
Bronzen lamp met putti

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot bijbels (12x) 2142
Lot bijbels (12x)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2313
Bronzen hanglamp

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollandse beeldenkast 4035
Hollandse beeldenkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse spiegel opzetkast, 1880 4056
Franse spiegel opzetkast, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse vitrinekast 4064
18e Eeuwse vitrinekast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch kleed, 314 x 422 cm. 4502
Zeer groot Perzisch kleed, 314 x 422 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollands 6-pas tegeltableau 6107
Hollands 6-pas tegeltableau

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Delftse vazen, H 43 cm. 6220
Twee Delftse vazen, H 43 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 11,7 cm. 7114
Chinese Familie Rose kom Ø 11,7 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese trekpot 7126
Chinese trekpot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 23 cm. 7164
Chinese kom Ø 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan 7175
Chinese schenkkan

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese pelgrim/maan vaas 7200
Chinese pelgrim/maan vaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot Ø 20 cm. 7232
Chinese gemberpot Ø 20 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte knobbelvaas, H 27 cm. 7296
Chinese Familie Verte knobbelvaas, H 27 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Japanse bronzen vazen 7341
Twee Japanse bronzen vazen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Chinese schenkkan 7455
Antieke Chinese schenkkan

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot Ø 12,6 cm. 7461
Chinese penselenpot Ø 12,6 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese plaquette 7508
Chinese plaquette

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas H 36 cm. 7519
Chinese vaas H 36 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte dekselpot met karper 7649
Chinese Familie Verte dekselpot met karper

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese plaquette, Winterlandschap 7668
Chinese plaquette, Winterlandschap

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 18 cm. 7697
Chinees bord Ø 18 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie Familie Rose kop/schotels 7760
Drie Familie Rose kop/schotels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Paar zilveren kandelaren 48
Paar zilveren kandelaren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met musicerende figuren 1055
Ongesigneerd, Landschap met musicerende figuren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Besneeuwd landschap met boerderij 1070
Klaas Bernink, Besneeuwd landschap met boerderij

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren 1393
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen lamp met putti 2038
Bronzen lamp met putti

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
17e  - 18e Eeuws schildpad belijmd Heilig kruis 2053
17e - 18e Eeuws schildpad belijmd Heilig kruis

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Uniek boek W.H.Dingeldein 1938 2141
Uniek boek W.H.Dingeldein 1938

Resultaat:

375 EUR