Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws tinnen lepelrek. Barok. Met stempels. Afmeting: 34 x 29 x 6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale vaas met rondom figuren in coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed. Aardetinten. Afmeting: 210 x 84 cm. In redelijke staat.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.
Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse bronzen rokkandelaren. Eén beschadigd. Eén bedeukt. Afmeting: H 13 - 15 cm. In redelijke staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden haarscheur. Afmeting: Ø 14 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee gipsen tafellampen in Korinthische zuil vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 47 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk professioneel gerestaureerde haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse messing aker met ijzeren hengsel. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.