Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vitrinekast (wortelnoten)
Resultaat: 700 EUR

Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.

Chinees diep bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

18e Eeuws tinnen lepelrek
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws tinnen lepelrek. Barok. Met stempels. Afmeting: 34 x 29 x 6 cm. In goede staat.

18e Eeuws Familie Rose kop+schotel
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Dressoir met marmer
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Startprijs 900 EUR

Chinees porseleinen octagonale vaas met rondom figuren in coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleed, 210 x 84 cm.
Resultaat: 80 EUR

Oud Perzisch bidkleed. Aardetinten. Afmeting: 210 x 84 cm. In redelijke staat.

3x Chinese kop+schotels
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.

Chinese theepot in perzikvorm
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen theepot in perzik-vorm. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee 17e eeuwse kandelaren
Startprijs 200 EUR

Twee 17e eeuwse bronzen rokkandelaren. Eén beschadigd. Eén bedeukt. Afmeting: H 13 - 15 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden haarscheur. Afmeting: Ø 14 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee tafellampen in zuilvorm
Startprijs 60 EUR

Twee gipsen tafellampen in Korinthische zuil vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 47 cm. In goede staat.

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...

Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk professioneel gerestaureerde haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Messing aker met hengsel
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse messing aker met ijzeren hengsel. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.

Lot Japans of Chinees eierschaal-porselein, 1900
Resultaat: 50 EUR

Lot Japans of Chinees porseleinen eierschaal kop en schotels. Bestaande uit: Vijf kopjes, drie schotels en twee deksels. Circa 1900. Met floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm...

Chinese gemberpot Ø 14 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.