Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Friese staartklok met blikken mechaniek + soldaat. Klok is circa 1800. Mechaniek is circa 1920 toegevoegd. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch pendule met vergulde messing ornamenten. Stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Engelse messing skeletklok met snek. Onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Bloemenmeisje. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Perfect in het goud. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met centaur. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychroom platelen Jugendstil pendule. Circa 1900. Gemerkt 'de Distel'. Schilder T.H. 2/6. 99 - 68 Hach. Eén chip + oudere restauratie. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In redelijk/goed...
Antieke Zwitserse Neuschatel wandklok met console. Circa 1800. Weekloper met spillegang. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 89 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Antiek verguld vrijmetselaar bronzen bureauklok in hoefijzer-vorm. Met vrijmetselaar afbeelding op de wijzerplaat van het zakhorloge-uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...
Drie-delig Frans Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede...
Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen en damesbuste. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen, putti en adelaar. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Zwitserse Neuchatel console klok met spillegang. Louis Seize. Uurwerk met kwartierslag op bel + touwtjesslinger. Groene polychromie met vergulde messing ornamenten. Afmeting: 94 x 42 ...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met bibliotheek en lezende Griekse vrouw. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. In ongereinigde originele staat. Afmeting: ...
Bijzonder grote kapitale Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein, helm, lauwerkrans en bazuinen. Circa 1820 - 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62,5 x 4...
Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.
Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...