Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek inktstel met amor, 1880 2037
Antiek inktstel met amor, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Terracotta hoofd 2061
Terracotta hoofd

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wandpetroleumlamp 2078
Wandpetroleumlamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Chinese inktpot, 1900 2086
Antieke Chinese inktpot, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke tafellamp, 1910 2121
Antieke tafellamp, 1910

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tegeltafel + losse tegels 2178
Tegeltafel + losse tegels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek Chinees muziek instrument 2193
Antiek Chinees muziek instrument

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Terracotta piedestal 2224
Terracotta piedestal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tinnen lepelrek 2278
Tinnen lepelrek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke microscoop, 1900 2292
Antieke microscoop, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke tabakspot, 1900 2306
Antieke tabakspot, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee vergulde kaarskandelaren 2331
Twee vergulde kaarskandelaren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke lampenvoet met brons 2011
Antieke lampenvoet met brons

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Duitse weegschaal, 1900 2012
Duitse weegschaal, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse lamp met brons 2031
Franse lamp met brons

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek inktstel, 1900 2036
Antiek inktstel, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee antieke kastanje-poffers 2138
Twee antieke kastanje-poffers

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Miniatuur portretje Ø 6,5 cm. 2186
Miniatuur portretje Ø 6,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote figuratieve tafellamp, H 57 cm. 2296
Grote figuratieve tafellamp, H 57 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen object 2314
Bronzen object

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Japanse Satsuma bloempot 2327
Japanse Satsuma bloempot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jugendstil lamp 2020
Jugendstil lamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Triptichon ikoon 2051
Triptichon ikoon

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie tinnen schenkkannen 2094
Drie tinnen schenkkannen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Engelse kandelaren 2102
Twee Engelse kandelaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Japanse bronzen vaas met vis 2129
Japanse bronzen vaas met vis

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antiquarische woordenboeken 2150
Twee antiquarische woordenboeken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Venetiaanse spiegel 2177
Venetiaanse spiegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vijf oude + antieke (portret)lijsten 2187
Vijf oude + antieke (portret)lijsten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Philips luidspreker 2196
Philips luidspreker

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke globe, 1930 2200
Antieke globe, 1930

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke gietijzeren haardplaat 2206
Antieke gietijzeren haardplaat

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee pijphouders + pijpen 2216
Twee pijphouders + pijpen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Humidor met speeldoos 2228
Humidor met speeldoos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie ikonen 2250
Drie ikonen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote koperen plantenbak, 1880 2322
Grote koperen plantenbak, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee vergulde bronzen plaquettes 2349
Twee vergulde bronzen plaquettes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Stereoscoop met veel prenten 2027
Stereoscoop met veel prenten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke opaline-glazen petroleumlamp 2079
Antieke opaline-glazen petroleumlamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee Franse kaarskandelaren, H 56 cm. 2105
Twee Franse kaarskandelaren, H 56 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee antieke kaarskandelaren 2109
Twee antieke kaarskandelaren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke vergulde wandconsole 2173
Antieke vergulde wandconsole

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke wandkapstok, 1910 2183
Antieke wandkapstok, 1910

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee boekensteunen 2184
Twee boekensteunen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Art Deco-stijl tafellamp 2191
Art Deco-stijl tafellamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Koffer-grammofoon 2195
Koffer-grammofoon

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette op basement 2230
Bronzen plaquette op basement

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee 19e eeuwse beschilderde tabaksdozen 2238
Twee 19e eeuwse beschilderde tabaksdozen

Resultaat:

70 EUR