Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen lamp met putti
Resultaat: 400 EUR

Grote bronzen hanglamp met putti en kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x Ø 60 cm. In goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 120 EUR

Grote bronzen Hoorn des overvloeds, met draken en paardenbuste + porseleinen houder. Historisme-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Antieke toverlantaarn, 1900
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke toverlantaarn met diverse glazen dia's. Circa 1900. Met circa dertig projector glazen. Lantaarn deels gerestaureerd. In originele kist. Afmeting: 28 - 54 cm. In redelijk/goede staat.

Stereoscoop met veel prenten
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse stereoscoop met doos vol kaarten. Nederlandse Stereoscoop Maatschappij Amsterdam. Circa 1910. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.

Antieke kijker met meetgraad
Resultaat: 175 EUR

Antieke kijker met meetgraad en waterpasser. Circa 1900. Afmeting: 30 x 52 x 14 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Notenhout. Functioneel. Géén tand gebroken. Behoeft wel reiniging. Afmeting: 12 x 35 x 20 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek Jugendstil inktstel met originele glazen reservoirs + jager en jachthond. Circa 1900. Afmeting: 23 x 27 x 16 cm. In goede staat.

Grote kandelaar
Startprijs 160 EUR

Grote 19e eeuwse compositie metalen kaarskandelaar met bacchus. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Nishapur kruik, Iran
Resultaat: 180 EUR

Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Antieke Perzische olielamp
Startprijs 60 EUR

Antieke Perzische olielamp. Blauw-groen geglazuurd. Mogelijk Nishapur. Afmeting: 7 x 7 x 7 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws schildpad belijmd Heilig kruis
Resultaat: 375 EUR

Groot 17e - 18e eeuws met schildpad belijmd Heilig kruis. Met houten Corpus Christi. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.

Franse briefopener, 1910
Startprijs 60 EUR

Franse briefopener van brons. Met pierrot + veer. Circa 1910. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Franse bronzen tafellamp, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse bronzen tafellamp. 'La Bouquettere'. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Twee gipsen Heilig beelden
Startprijs 70 EUR

Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.

Franse theekist met flacons
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten theekist met drie porseleinen handbeschilderde flacons. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 20 x 10 cm. In redelijke staat.

Antieke wortelnoten schrijfkist, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten schrijfkist met deksel + lade. Circa 1900. Afmeting: 28 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Antieke majolica hangpetroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 70 x Ø 50 cm. In goede staat.

Antieke opaline-glazen petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen lampenkap. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Antieke staande petroleumlamp, H 60 cm.
Resultaat: 130 EUR

Antiek porseleinen staande petroleumlamp met vergulding + damesportret. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

18e Eeuws tinnen lepelrek
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws tinnen lepelrek. Barok. Met stempels. Afmeting: 34 x 29 x 6 cm. In goede staat.

Drie delen Hollands
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Hollands. (1) Antieke handbeschilderde kraantjeskan, gesigneerd, circa 1900. (2) Beschilderde tinnen kraantjeskan, Tiel Holland, tweede helft 20e eeuw. (3) Dubbelzijdige koekplank, Willem &...

Drie tinnen theepotten
Resultaat: 50 EUR

Drie 19e eeuwse tinnen theepotten. Divers. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Twee tinnen kandelaren
Startprijs 250 EUR

Twee grote 18e eeuwse tinnen kaarskandelaren. Barok. Afmeting: H 87 - 88 cm. In goede staat.

Twee Engelse kandelaren
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse messing getorste kaarskandelaren. Engeland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee neo-gotische kaarskandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse neo gotische messing kaarskandelaren met ridders. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Smeedijzeren wandblaker met putti
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse smeedijzeren wandblaker met bronzen putti's. Afmeting: 67 x 36 x 18 cm. In goede staat.

Jugendstil lamp
Resultaat: 110 EUR

Antieke smeedijzeren lamp met monogram op bodem en originele groen glazen kap. Mogelijk Arts & Crafts. Jungendstil. Circa 1915. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.

Italiaanse tafellamp, H 46 cm.
Startprijs 70 EUR

Italiaanse tafellamp van albast met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Drie oude kristallen lampen
Startprijs 80 EUR

Drie oude kristallen lampen. Eén plafondlamp en twee wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 68 cm. / 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.

Rococo wandkandelaar
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke vergulde bronzen rococo wandkandelaar. Circa 1900. Afmeting: 53 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen bureau kalender
Startprijs 200 EUR

Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Japanse Katana + twee wandelstokken
Resultaat: 110 EUR

Japanse Katana (kopie). Plus wandelstok met meerschuimkop en een Zuid-Duitse wandelstok met bewerkte bijl als handvat en Duitse voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 72 - 92 cm. In goede staat.

10x Deutsche Aero Club vluchtboeken
Startprijs 100 EUR

Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.

Lot bijbels (12x)
Resultaat: 400 EUR

Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antiquarische boeken
Startprijs 140 EUR

Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...

Lot antieke muntstukken (divers)
Resultaat: 130 EUR

Lot antieke muntstukken divers zeer interesant . Onder andere; bodemvondsten V.O.C. et cetera. Afmeting: 1 - 4 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden 5 gulden munt
Resultaat: 140 EUR

Gouden vijf gulden munt in folie. 1912. Naslag. Wilhelmina. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa ........... In goede staat.

Gouden 100 Dollar munt
Startprijs 500 EUR

Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 22 Karaat. Met certificaat. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,2 gram. In goede staat.

Franse boulle dekseldoos
Startprijs 225 EUR

19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.

Twee antieke balansweegschalen, 1900
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke gietijzeren balansweegschalen + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Antieke vergulde wandconsole
Resultaat: 70 EUR

Antiek vergulde gipsen wandconsole met fratz. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 32 x 30 x 16 cm. In goede staat.

Twee antieke spiegels
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken spiegels met latere polychromie. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.

Twee Japanse cloissoné vazen, H 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Japanse cloisonné vazen met bloesemboom decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke tabaksdoos
Resultaat: 120 EUR

Antieke bewerkte Hollandse koperen tabaksdoos. Admiraal prins Maurits van Hollandst 1582 - 1628 + verso schrift 'groot in 't bloed der oorlogsvelden maar ook de christenvorst van zijn stad, Den groote...

Twee bronzen boekensteunen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Philips luidspreker
Resultaat: 80 EUR

Philips luidspreker. Bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.

Oude plated dwarsfluit
Resultaat: 60 EUR

Oude plated dwarsfluit. Gemeinhardt Eelhart USA. 2 S.P. N.O. 1474. In koffer. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Eiken kolenkit, 1880
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten kolenkit. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 46 x 53 x 38 cm. In goede staat.

Antieke majolica kachelkroon-lijst
Resultaat: 150 EUR

Antieke majolica kachelkroon-lijst. Circa 1900. Jugendstil. Floraal decor. Lijst gebroken. Afmeting: 85 x 49 x 16 cm. In redelijke staat.

Kroonluchter van hertengewei, 1900
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke kroonluchter gemaakt van hertengewei. Duitsland. Circa 1900. Drie-lichts. Afmeting: 95 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Twee pijphouders + pijpen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Hollandse pijphouders met aardewerken tabakspijpen. Noten + iepenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald Portre Montre, 1880
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame fijngestoken antieke Schwarzwalder portre montre met eikenblad motief. Circa 1880. Afmeting: 14 x 21 x 11,5 cm. In goede staat.

4x Boeddha tuinbeelden
Startprijs 40 EUR

Vier oude boeddha (tuin)beelden van beton. Eind 20e eeuw. Afmeting: 38 - 24 cm. hoog. In goede staat.

Antieke WMF bokaal, 1900
Startprijs 120 EUR

Antiek Duitse W.M.F. messing bokaal. Wanderpreis, met namen etc. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Humidor met speeldoos
Resultaat: 80 EUR

Zwitsers houten chalet met humidor + Reuge speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Japanse design schaal
Resultaat: 130 EUR

Japanse design cloisonné schaal met certificaat. Met originele cederhouten doos welke voorzien is van vogel decor. Gesigneerd. Afmeting: 36 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Vier antieke dien/onderzet bladen
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.

Bronzen fontein
Resultaat: 550 EUR

Bronzen fontein met naakte vrouw en vogels. Afmeting: 151 x 70 x 70 cm. 21e Eeuw. In goede staat.

Hollandse merklap, anno 1807
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse merklap/letterlap. Anno 1807. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.

Antiek kruideniers theeblik, 1910
Startprijs 60 EUR

Antiek Sumatra Java kruideniers theeblik. GroschTee. Circa 1910. Afmeting: 24 x 35 x 26 cm. In goede staat.

Antieke kindermangel
Startprijs 70 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kinder wasmangel. Circa 1900. Afmeting: 28 x 45 x 25 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek Diecast
Startprijs 30 EUR

Vier maal oud/antiek Diecast. 1x beer, spaarpot. 1x brievenklem, 19e eeuw. 2x notenkraker, hond, dolfijn, made in England patent. Afmeting: 10 -31 cm. In goede staat.

Palissander dekseldoos
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.

Spaanse Yamaha gitaar
Startprijs 100 EUR

Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Drie delen 18e eeuws antiek tin
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek tin. 18e Eeuw. Bestaande uit; kruik + twee grote schotels. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.

Tinnen servies
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek Hollands beschilderd tin. Circa 1900. Tiel. Bestaande uit: tablet, kraantjeskan, melk/suiker set + houder. Afmeting: 8 - 46 cm. In goede staat.

Meerschuim pijpje
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Duitse meerschuim tabakspijp met rokende engel. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

Bronzen klankschaal op sokkel
Startprijs 50 EUR

Zware bronzen Tibetaanse klankschaal met vergulding. Draak decor. Geplaats op houten console. Afmeting: H 4 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

Antieke kassa, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.

Weense tafellamp, 1920
Startprijs 200 EUR

Antieke compositie metalen Weense tafellamp met Arabische voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil tafelschaal, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke Jugendstil tafelschaal met zweepslag decor. Majolica met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 32 cm. In goede staat.

Antieke lampenvoet, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke porseleinen met messing lampenvoet. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antieke stickbarometer
Startprijs 50 EUR

Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Antieke tinnen theeset, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke vierdelige Duitse Kayserzinn theeset met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 13 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen baardman-kruik
Resultaat: 50 EUR

Kleine bronzen baardman-kruik. Naar oud voorbeeld van 17e eeuw. Echter 19e eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Engelse bestek/documentenkist
Resultaat: 40 EUR

Grote Engelse bestek/documentenkist met messing beslag. Lichte schade. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Grote koperen plantenbak, 1880
Resultaat: 80 EUR

Grote antiek historisme kopergeslagen plantenbak met leeuwenpoten/koppen en floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 34 x 43 cm. In goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 225 EUR

Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.

Ketel met comfoor, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing waterketel op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Twee vergulde kaarskandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee vergulde messing neo renaissance kaarskandelaren met fabeldieren/ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Wapenschild met twee dolken
Resultaat: 40 EUR

Historisme houtgestoken wapenschild met twee dolken. Circa 1900. Afmeting: 37 x 22 x 6 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen kaarskandelaren
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Vier delen messing
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.

Twee kerkkandelaren
Startprijs 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Tafelschaal met brons
Resultaat: 150 EUR

Keramieken tafelschaal met brons en faunkoppen. Historisme. 21e Eeuw. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Bronzen empire kandelaar. Twee 19e eeuwse olielampen, waarvan één beschadigd. En één Engelse kaarskandelaar. Afmeting: H 18 - 27 cm. In redelijk/g...

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.

Zwitserse Reuge speeldoos presse papier
Resultaat: 70 EUR

Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Weegschaal in mahonie kast
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.

Twee theestoven
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven. Eén met messing binnenbak. Beschadigd. Afmeting: 41 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Franse vazen, 1900
Resultaat: 200 EUR

Twee zware antieke compositie metalen Franse vazen. Door L + F Moreau. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke Hoorn des overvloeds, 1880
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke historisme neo renaissance Hoorn des overvloeds met leeuw. Circa 1880. Afmeting: 55 x 42 x 28 cm. In goede staat.

Symphonetta muziek instrument
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Duitse weegschaal, 1900
Resultaat: 90 EUR

Duitse messing weegschaal. Jugendstil. Richus D.R.P. Circa 1900. Afmeting: 30 x 23 x 9,5 cm. In goede staat.

Engelse reiskist + neccessaire
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten reiskist met lade + necessaire. Onder andere: flacons, houders, zeepbak, vijl, pincet, vingerhoed, kurkentrekker et cetera. Plated + parelmoer. Complete gave set. ...