Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antiek gewichtenblok met bronzen gewichten van 50 gram tot 1 kilo. Afmeting: 9 x 20 x 6,5 cm. In goede staat.
Zeer grote kapitale Duitse steengoed bierpul met tinnen deksel. Circa 1880. Historisme. Landschap met paard en trompet blazende ruiter. Genummerd. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Oude Hollandse bakelieten Philips radio. Wereldontvanger. Type BX 320 A. Circa 1952 - 1953. Afmeting: 26 x 38 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Sumatra Java kruideniers theeblik. GroschTee. Circa 1910. Afmeting: 24 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse merklap/letterlap. Anno 1807. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tazza met figuren voorstelling en marmeren basement. Deukje bij rand. Afmeting:H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.
Drie delen Hindelopen? Bestaande uit: beschilderde kammenbak, borstel set en lepelrek. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.
Zwitsers houten chalet met humidor + Reuge speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Antiek Duitse W.M.F. messing bokaal. Wanderpreis, met namen etc. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse smeedijzeren sloten, waarvan één met sleutel. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Vier oude boeddha (tuin)beelden van beton. Eind 20e eeuw. Afmeting: 38 - 24 cm. hoog. In goede staat.
Oude blikken naaidoos + sleutel. Legergroen. Circa 1930. Afmeting: 18 x 36 x 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke kroonluchter gemaakt van hertengewei. Duitsland. Circa 1900. Drie-lichts. Afmeting: 95 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Antieke majolica kachelkroon-lijst. Circa 1900. Jugendstil. Floraal decor. Lijst gebroken. Afmeting: 85 x 49 x 16 cm. In redelijke staat.
Antieke messing haardset met kolenkit. Vierdelig. Afmeting: 52 - 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten kolenkit. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 46 x 53 x 38 cm. In goede staat.
Antieke globe op hardhouten voet. Circa 1930. S.V.H. Staatkundige globe. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
70-er Jaren Taragot blaasinstrument met certificaat in drie-delige cassette. Afmeting: 47 x 11 x 18 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws diorama met figuren in interieur, en robbelijst. Afmeting: 13 x 19 x 7 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Antieke bewerkte Hollandse koperen tabaksdoos. Admiraal prins Maurits van Hollandst 1582 - 1628 + verso schrift 'groot in 't bloed der oorlogsvelden maar ook de christenvorst van zijn stad, Den groote...
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; Meissen snijplank, camera, antiek glas, tegels, meetlint, parfumflessen. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Venetiaanse glazen spiegel met rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Eikenhout gestoken Friese stoof met Turkse knoop + Fayence gedateerde tekst 'Aafke Heerenga 1869'. Oud wormbeval. Afmeting: 22 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing reis-barometer. Holosterique Orometrique. In lederen foudraal. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke gietijzeren balansweegschalen + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Grote munten collectie. Acht albums + diversen. Onder andere; Nederland, Duitsland, Europa + wereld. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.
Gouden 300 gulden munt, 1980, Nederlandse Antillen. Goud gehalte 90%. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa 5,04 gram. In goede staat.
Gouden dukaat 1972. Parvae Crescunt Concordia. 983/1000. Oplage 29205 stuks. Geslagen onder Juliana. Proof Like. Gewicht: circa 3.494 gram. Afmeting: Ø 2 cm. In goede staat.
Lot zilveren munten. Divers. 24 x 2½ gulden. 130 x 1 gulden Juliana. 12 x 1 gulden Wilhelmina. 2 x 10 gulden. 1 x 5 euro Rembrandt vijfje. 110 x zilveren dubbeltje. 1x Frans Hals munt. 1x 0,25 cent. I...
Twee 17e eeuwse Hollandse Hebreeuwse bijbels in perkament. (1) De Republijk der Hebreen of Gemeenebest der Joden. Door Wilhelmus Goeree Amsterdam 1682. (2) Derde deel of tweede vervolgh op de Republij...
Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...
Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame vier-delige antiquarische boekenset over Singraven Twenthe. Herkomst bibliotheek Huize Singraven. Onder andere: geschiedenis Huize Singraven door professor Karl Dohmann en W.H. Dingeldein. Me...
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse messing aker met ijzeren hengsel. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.
Gietijzeren wandversiering. Wild brengt jager ter graf. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 22 x 2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese messing bloempot met landschap/coulissen decor + olifantenkoppen. Afmeting: H 25 x Ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde bronzen rococo wandkandelaar. Circa 1900. Afmeting: 53 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Drie oude kristallen lampen. Eén plafondlamp en twee wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 68 cm. / 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen van composiet. Naar oud antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Italiaanse tafellamp van albast met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee metalen tafellampen in Chinese stijl met Foo-honden. Metaal/messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 + 45 cm. In goede staat.
Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse kaarskandelaren van albast met messing. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen kaarskandelaren met marmer. Circa 1890. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing getorste kaarskandelaren. Engeland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse tinnen kaarskandelaren. Barok. Afmeting: H 87 - 88 cm. In goede staat.
Eikenhouten lepelrek + antieke tinnen lepels. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Drie antieke tinnen schenkkannen. Bodemmerken. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse beschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kandelaren met granaat appelen en kariatiden. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen staande petroleumlamp met vergulding + damesportret. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen lampenkap. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil petroleumlamp van zwart marmer/messing, met kristalglazen reservoir. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfdoos met parelmoer-inleg en vakverdeling. Afmeting: 13 x 23,5 x 30 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse theedoos van mahoniehout + intarsia. Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Mahonie speelkaarten cassette met daarin vier mahonie dekseldozen met speelkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten humidor met zilveren plaquette Leonard Brown E.S.O. Ealing Conservative Association March 21st 1932. Met opbergruimte en tabakspot. Tabakspot beschadigd, verder in ...
Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen tafellamp. 'La Bouquettere'. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 77 x 50 x 24 cm. In goede staat.
Franse briefopener van brons. Met pierrot + veer. Circa 1910. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing bewerkte plaquettes in ovale lijst met ranken. Figuren in landschap decor. Afmeting: 43 x 38 x 2 cm. In goede staat.
Antiek vergulde triptychon ikoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 x B 28 x D 1 cm. In goede staat.
Drie delen terracotta. Bodemvondst. Iran. 10 - 14 Century. Bestaande uit: Kom met polychromie, tekst en vrouwen figuren. Schenkkruik met oren. En een schaal met oor. Restauraties. Afmeting: 12 -16 cm....
Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse compositie metalen kaarskandelaar met bacchus. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Antieke historisme inktset met amor + originele glazen inkthouders. Circa 1880. Compositie metaal. Bronskleurig. Afmeting: 20 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil inktstel met originele glazen reservoirs + jager en jachthond. Circa 1900. Afmeting: 23 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Twee wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal goudkleurig, kunststof met putti. Eén maal hout met polychromie engel. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse lamp met bronzen monturen en porseleinen vaas. Mogelijk Chinees. Rococo-stijl. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse gegraveerde messing tabaksdoos. Willem III en zijn vrouw Mary Steward, oranje boven + vier spreuken. Afmeting: 17,5 x 6 x 3 cm. In goede staat.
Vier oude theaterkostuums. Gebruikt voor theatervoorstelling Faust. Twee heren + twee dames kostuums. Gele rijder etc. Afmeting: 110 - 140 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.
Grote antieke toverlantaarn met diverse glazen dia's. Circa 1900. Met circa dertig projector glazen. Lantaarn deels gerestaureerd. In originele kist. Afmeting: 28 - 54 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen Hoorn des overvloeds, met draken en paardenbuste + porseleinen houder. Historisme-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen staande petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm.In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen vaas met afbeelding van vrouw en Amor. Met albast voet en vergulde bronzen armaturen. Signatuur P. Raul. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 44 cm. In goede...
Antieke cameo glazen Muller Freres hanglamp. Circa 1900. Jugendstil. Eén kap beschadigd. Afmeting: 70 x Ø 67 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.