Antieke 19e eeuwse notenhouten één-deurs vitrine kast met schappen en lade. Afmeting: 202 x 60 x 116 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten dressoir met snijwerk. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 90 x 145 x 73 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse buffetkast van eikenhout. Neo barok, met getorste zuilen en butzenglas in de middelste deur boven. Circa 1910. Afmeting: 221 x 196 x 78 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten boeren kabinet met origineel bronzen beslag, halve zuilen, klauwpoten en kapitellen. Afmeting: 250 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse barok-stijl wandvitrines. Circa 1900. Notenhout + eiken. Afmeting: 70 - 80 cm. In goede staat.
Staande messing passpiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 x B 74 x D 40 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 83 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten vitrine-opzetkast (buffet). Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 210 x 104 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
Theetafel met intarsia en messing. Diverse houtsoorten. Met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse biedermeier eikenhouten meidenkast. Circa 1860. Afmeting: 180x106x44 cm In zeer goede staat.
Franse boulle-stijl klokkast met marqueterie, bronzen versieringen en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm./198 cm. In goede staat.
Franse-stijl notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 31 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige veren Haagse School lijst met spiegel. Afmeting: H 73 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van eikenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 77 x 41 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.
Oude Indonesische kamferkist met figuren/landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 42 x 85 cm. In goede staat.
Duitse, laat biedermeier, essenhout fineer commode. Circa 1840. Lichte fineerschades. Blad is nieuw gefineerd. Afmeting: 70 x 85 x 55 cm. In redelijke staat.
Duitse notenhouten buffetkast met floraal snijwerk. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 230 x 140 x 64 cm. In zeer goede staat.
Italiaanse bijzettafel met figuur en natuurstenen blad. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 74 x 27 cm. In goede staat.
Eikenhouten theekastje met facet geslepen glas. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 86 x 80 x 38 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten penantkast met laden + deur. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 81 x 54 x 36 cm. In goede staat.
Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafel met kolompoot. Afmeting: 75 x 110 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen, ingelegd met koperband. Afmeting: 85 x 50 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse bijbelkist met florale margueterie en bronzen handgrepen. Slot + scharnieren later. Afmeting: 19 x 50 x 40 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Hindelopen klaptafel + stoel. Handbeschilderd. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 64 x 58 x 75 cm. / 112 x 46 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten toiletspiegel met opbergvak. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 26 cm. In goede staat.
Mahoniehouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.
Antieke ovale spiegel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 78 x B 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhout gestoken voorpaneel van een poortjeskist. Duitsland. Afmeting: 137 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten kamerscherm in rococo-stijl. Met hand beschilderd linnen doek. Afmeting: 104 x 58 x 37 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken barok secretaire met klauwpoten, ranken en origineel ringbeslag. Afmeting: 112 x 120 x 50 cm. In goede staat.
Grote ronde houtgestoken spiegel met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: Ø 138 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten buffetkast. Gründerzeit. Circa 1880. Geen tussenstuk. Afmeting: 172 x 130 x 64 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten drie-deurs linnen kast met spiegel. Jugendstil. Uitneembaar. Afmeting: 195 x 176 x 64 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten bijzettafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 68 x 41 cm. In goede staat.
Etagere (boeken) kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 55 x D 33 cm. In goede staat.
Eiken boekenkast met schrijfklep. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: B 124 x H 147 x D 43 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten hangvitrine in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 17 cm. In goede staat.
Notenhouten bankje met petit point stoffering en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 47 x 82 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke ovale spiegels. Goudkleurig. Circa 1900-1960. Afmeting: 48 - 54 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten kabinet met vier lades, twee deuren en messing beslag. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 200 x 132 x 51 cm. In goede staat.
Engelse salontafel van massief mahonie. Circa 1900. Sheraton-stijl. Afmeting: 134 x 99 x H 75 cm. In goede staat.