Zeven antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Grote antieke keramieken majolica vaas. Jugendstil. Gemerkt J.S. en genummerd. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Eén scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien delen Duits Meissen porselein serviesgoed + één deel Limoges. Onder andere: Marcolini. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13,5 - Ø 26 cm.
Antieke Duitse Meissen porseleinen theekan. Knauff. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen theepot. Met handbeschilderd floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Delfts Fayence (6x) Porceleyne Fles. Bestaande uit: Pronkvaas, hengsel + voet gelijmd. Drie schotels, divers. En twee kommen. Afmeting: 18 - 62 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tablet, vaas, twee asbakken, vier petit four schalen. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Höchst figuren. Jongen en meisje met bloemen. Minimale beschadigingen. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Regina Darlo W.B. bord. ESKAF B/S bord. Princess Ivor Gouda vaas (chip). Zuid-Holland, vaas pronkappel. Princess Ivora vaas. Afmeting: 21 - 27 cm. In go...
Antiek Delfts Fayence inktstel. 18e - 19e Eeuw. Eén klauwpoot gelijmd. Afmeting: 8,5 x 12 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Weense visschaal met bodemmerk. Keramiek. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta historisme wandschotel met mannenbuste. Circa 1880. Stukje van baard mist, verder in goede staat. Afmeting: 14 x Ø 39 cm. In goede staat.
Duits porseleinen kaketoe. Rookverdrijver. Merkteken verwijderd vanwege gaatjes voor verlichting. Circa 1930. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Duits Zwiebelmuster Stadt Meissen porselein. Circa 1930. Bestaande uit: vier schalen + sauciere. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Twee antieke Limoges porseleinen plaquettes met putti en vergulde bronzen lijsten. Circa 1900. Afmeting: H 16,5 x B 11 cm. In goede staat.
Twaalf delen Hummel. Bestaande uit: Twaalf M.J. Hummel wandborden van porselein. Kinders Freuden der Jahreszeiten. En drie keer M.J. Hummel porseleinen medaillons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 7...
Duitse porseleinen Meissen vaas met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Jugendstil-stijl vaas met waterlelie decor. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Mukkumer Fayence fruittest. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Duitse Kaiser porseleinen dekselvaas met handgeschilderd/goud decor. Met ramskoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 - 34 cm. In goede staat.