Blauw-witte Chinese Ming-stijl vaas met merkteken. Zegelmerk Qianlong. Gedecoreerd met onder andere; chrysant, pioenroos, lotusbloemen et cetera. Rand (chip) gevuld/gerestaureerd + haarlijn. Afmeting:...
Grote 16e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met graveringen en bodemmerk. Met houtgestoken basement. Afmeting: H 34 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote marmeren neushoorns met obelisken in Art Deco-stijl. Vierdelig. Afmeting: 50 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met oren en floraal decor. Eén oor professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden 'Tobaco Leaf' met goud decor. Afmeting: Ø 20 - 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 42 xH 8 cm. In redelijke staat
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Met bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Zéér grote Familie Rose schaal met mandarijn/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met perzik/ranken/vleermuis en swastika decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 9 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 38 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose dienblad. Met figuren/floraal/insecten/vogels en goud decor. Enkele chips. Afmeting: 4 x 42 x 39 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom. Met figuren/floraal/vogels/insecten en goud decor. Enkele chips. Afmeting: H 14 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.
Grote oude porseleinen kom met familiewapen/floraal decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas. Nanking Cargo, Lot 5189. Berglandschap met figuren decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas met fabel dieren. Ming-stijl. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari vaas met figuren/goud decor. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met landschap/figuren/tuin decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouden/bus met geisha/zotje in tuin decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 8,7 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouder/bus met geisha in interieur decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zware antieke Chinese bronzen Ming boeddha figuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees Imari 18e eeuwse theepot met zilveren elementen aan het deksel, de greep en tuit. Geplaatst op een zilveren comfoor, 833/000, op 3 gekrulde poten, voorzien van zilveren brander en versierd met...
Chinees porseleinen kop met rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...
Zeer grote Chinees porseleinen drakenvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 37 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom feniks en draak in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom met figuren/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 33,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen drie-delig Kantonees kaststel met krijger decor + bodemmerk. Eén dekselrand restauratie, verder goed. Afmeting: H 35 - 45 cm.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren/pagode decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met cloisonné fabelfiguren. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kwispedoor met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: 8 x 12 x 10 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje met baars decor, chip + haarlijn. Twee kommen met wijsheren decor, circa 1900. Kang Xi bord met tuin decor + bodemmerk, haarlijn. Afm...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: H 10 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. (1) Kom met Imari decor, één haarlijn. (2) Kom met draken decor + vier tekens bodemmerk, haarlijnen. Afmeting: Ø 18,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.
Vier-delig Chinees Imari porseleinen olie- en azijn stel. 18e Eeuw. Met floraal/goud decor. Minimale chip. Afmeting: 15 x 16 x 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/fruit/vogel decor. Met merktekens. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met haan/hond en Europeanen decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte draken/pelgrim vaas met goudrand en bodemmerk. Afmeting: 34,5 x 23 x 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. - Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen Familie Verte wierookbrander met floraal/draken/goud decor + Foo-hond. Gelijmd en bovenrand + hengsel gerestaureerd. Afmeting: 43 x 39 x 15 cm. In rede...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen/bibelots. Diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: H 4 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai knobbelvaas met floraal/draken decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 39,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese bronzen vaas. Bodemvondst. Afmeting: 26,3 x Ø 19 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees/Japans porseleinen kommen met zotjes/floraal goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Acht zeldzame 19e eeuwse Japanse/Chinees porseleinen kopjes met zotjes/goud floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 6,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Octagonaal. Twee borden goed, twee borden haarlijn/chip, twee borden chips. Afmeting: 21 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vissenkom met rijk decor van figuren/floraal/dieren en goud. Binnenin grote kempvissen. Afmeting: H 55 x Ø 64 cm. In goede staat.
Antieke Kantonese Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/vogel decor en Kang Xi bodemmerk. Scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in landschap decor. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 31 cm. In matige staat.
Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen pelgrimvaas/maanvaas. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 22 x 48 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung wijnkoelers met floraal decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. 1 pot heeft een haarlijn, verder in goede staat.
Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 34 - 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Queng Lung + Kang Xi. Beschadigd + restauratie. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + vleermuis en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,7 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor/tekst + bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 11,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/draak decor. 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 23 cm. In matige staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels met bloemvaas decor. Eén kop goed, twee beschadigd. Twee schotels chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 14 cm. In redelijke sta...
Twee Chinees porseleinen wandvazen in oker-kleur. Met bodemmerk. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen draken schotel met reliëf en goud decor. Met bodemmerk. Republiek. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Kang Xi bodemmerk en floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 11,5 x Ø 25,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met signatuur en tekst. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren in hemelrijk decor. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schrijfdoos met floraal/vogel decor. Afmeting: 6,5 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie gemberpotten, prunes/cracked ice decor, 19e - 20e eeuw. En één dekselpot, 18e eeuw, floraal decor, deksel haarlijn. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/...
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas, pelgrimvaas met draken/goud decor + zes tekens bodemmerk. Zeer gedetailleerd. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen met ribbel in trompetvormige hals. Afmeting: 14,5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/coulissen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander met reliëf. Oudere restauratie. Mogelijk Ming of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselen pot met fabeldieren in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung kop + schotels. Floraal decor. Eén kop haarlijn. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tazza schaal met tuin/vogel decor + bodemmerk. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: H 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met gouden draken en bodemmerk. Eierschaal porselein. Afmeting: H 5 x Ø 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.