Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas, H 25 cm.
Startprijs 900 EUR

Chinees porseleinen octagonale vaas met rondom figuren in coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 22,8 cm.
Startprijs 900 EUR

Drie aparte Chinees porseleinen borden met reliëf decor, figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startprijs 900 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 26,5 cm.
Startprijs 900 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen kom met ranken decor. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Zéér grote Familie Rose schaal Ø 31 cm.
Startprijs 900 EUR

Zéér grote Familie Rose schaal met mandarijn/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pijpvaas, H 20,3 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met figuren in tuin/kraanvogel decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen bord Ø 19 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met wit glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese vaas, H 38 cm.
Startprijs 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vierkante Familie Rose vaas met vier diverse decors, landschap/vogels/teksten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 21 cm.
Startprijs 800 EUR

Grote Chinees porseleinen censer met figuren in landschap decor. Op drie poten. Afmeting: H 17 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startprijs 800 EUR

Hectagonale Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Geel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 21,5 x 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselpotten Ø 13,5 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met fabeldieren in de wolken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 70 cm.
Startprijs 800 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen dekselvaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 70 x Ø 38 cm. In redelijke staat.

Chinese knobbelvaas H 36 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rood/blauw floraal decor. Waterlelie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 12,5 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas als lampenvoet
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas als lampenvoet. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Verte vazen, H 45 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren/pagode/figuren in boot/floraal decor. Eén deksel heeft chip. Afmeting: H 45 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm.
Startprijs 800 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Octagonaal. Twee borden goed, twee borden haarlijn/chip, twee borden chips. Afmeting: 21 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pot
Startprijs 800 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom feniks en draak in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot
Startprijs 800 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met landschap/figuren/tuin decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schaal
Startprijs 700 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal in bladvorm. Goud decor. Afmeting: 7 x 37 x 30 cm. In goede staat.

Twee Japanse bronzen vazen met cloisonné
Startprijs 650 EUR

Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonné, floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Niu Shihui, Chinees rol schilderij
Startprijs 650 EUR

Antiek Chinees rolschilderij. Vaas met plant. Gesigneerd Niu Shihui. Enkele vouwen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese maanvaas, H 33 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese kan
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schenkkan met bloesemboom decor. Deksel + handvat restauratie. Afmeting: H 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Wucai vaas
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met rondom figuren decor. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 25 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met tuin decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Chinese vierkantige vaas, H 28 cm.
Startprijs 600 EUR

Vierkantige Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Drie-delig Chinees Kantonees kaststel
Startprijs 600 EUR

Groot Chinees porseleinen drie-delig Kantonees kaststel met krijger decor + bodemmerk. Eén dekselrand restauratie, verder goed. Afmeting: H 35 - 45 cm.

Grote Chinese Familie Rose gemberpot
Startprijs 550 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Kang Xi theebus met zilverwerk
Startprijs 500 EUR

17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 500 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon schaal in kalebas-vorm. (2) Kom met floraal reliëf en zotje. Afmeting: 10 - 13,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen kom met rode draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. - Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,9 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur + karakter tekens. Afmeting: H 5 x Ø 9,9 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 500 EUR

Kleine Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 17,3 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen kom met draken/vissen decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 17,3 cm. In goede staat.

Oude Chinese kop+schotel
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen kop en schotel met herten decor. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met draak/feniks decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Grote Chinese gemberpot, Ø 20,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Fabeldier in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met floraal/golven decor. Afmeting: 10 x 21 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood glazuur + floraal goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x 15 x 8,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas , H 25 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Groot Chinees porseleinen wandobject
Startprijs 500 EUR

Groot Chinees porseleinen snaarinstrument-vormig wandobject. Tuin/Chinees fabeldier decor. Afmeting: 55 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi vaas
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi vaas met bodemmerk. Floraal/blauw/rood decor. Beschadiging bij onderrand. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.

Chinese penselenvaas
Startprijs 500 EUR

Hectagonale Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met kippen in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 16,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 54,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinese Familie Verte vaas met figuren/vleermuizen/landschap/karakter tekens en goud decor. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas, H 44 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met geel glazuur + signatuur in hals. Afmeting: H 44 x Ø 31 cm. In goede staat.

Grote penselenpot Ø 20 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in tuin decor + tekst. Republiek stijl. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 21,2 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met peterselie/landschap decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 10 x Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam figuren in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte kom Ø 21 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in landschap decor. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,6 cm.
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren/pagode decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.

Zeer grote Chinese Kantonese kom Ø 34 cm.
Startprijs 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom. Met figuren/floraal/vogels/insecten en goud decor. Enkele chips. Afmeting: H 14 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas als petroleumlamp, H 24 - 34 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen petroleumlamp met bodemmerk. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

Chinese aap met scepter
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen aap met scepter, granaatappel + karakter tekens. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese Sung dekseldoos Ø 25 cm.
Startprijs 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Sung dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 12 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte drakenbord Ø 20,8 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 19 cm.
Startprijs 450 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met signatuur en tekst. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas
Startprijs 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Startprijs 440 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en ranken. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 25,8 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose schotel met chicken/goud decor. 18e Eeuw. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.

Grote Chinese pot
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 15 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Familie Rose
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren decor. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Paarden
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met paarden in landschap decor. Afmeting: H 6,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese lampenvoet
Startprijs 400 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen celadon lampenvoet met craquelé glazuur. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

Twee Japanse wandpanelen
Startprijs 400 EUR

Twee grote Japanse houten wandpanelen met porseleinen karakter tekens. Afmeting: H 155 x B 23 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen pattipan met geel glazuur, floraal/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 15,2 x 11,2 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draak/dieren decor rondom. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 20,3 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese penselen vazen, H 27,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen penselen vazen met Foo-honden/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Negen Chinese Kantonese vazen
Startprijs 400 EUR

Negen oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met diverse decors + bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Eén vaas gerestaureerd + één vaas gelijmd. Afmeting: H 27 - 62 cm. In redelijk/goede staat.

Snuffbottle, Ruiters
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Goden
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met goden in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Chicken
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met kip decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met Chinese figuren in optocht decor. Met zes tekens bodemmerk. Chip deksel. Afmeting: H 7 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogels in vruchtenboom/vlinders. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 29 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Minimale chip/haarlijn. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander met reliëf. Oudere restauratie. Mogelijk Ming of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 44 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren in hemelrijk decor. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Zes Chinese Imari borden Ø 18 cm.
Startprijs 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi schotels Ø 10,8 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Kang Xi schotel Ø 35,4 cm.
Startprijs 360 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Chips rand. Afmeting: Ø 35,4 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselvaas, H 43 cm.
Startprijs 360 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Mogelijke restauratie handgreep. Minimale chips. Restauratie aan tuit. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 35,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe/watervogel decor. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 35,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinese achtkantige vaas met oren en blauw/groen craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese altaar-kast met boeddha
Startprijs 350 EUR

Antieke Chinese pagode altaar kast met boeddha + tekst. Hardhout. Circa 1900. Afmeting: 35 x 38 x 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 13 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 38 cm.
Startprijs 350 EUR

Antieke Kantonese Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/vogel decor en Kang Xi bodemmerk. Scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese kwispedoor
Startprijs 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kwispedoor met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: 8 x 12 x 10 cm. In goede staat.

Drie Chinese Kantonese vazen
Startprijs 320 EUR

Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 34 - 43 cm. In goede staat.

Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk professioneel gerestaureerde haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.