Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 5,5 x Ø 10,4 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon censer op drie poten. Met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinese snuffbottle van agaat. Chinese godheid. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Chinees glazen snuffbottle in kalebas vorm. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Fijn gestoken Chinese bamboe penselenpot met figuren in landschap decor. Met merkteken. Afmeting: H 17 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 15,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theepot met bamboe decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 15 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met groen reliëf glazuur en draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met chicken decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 1x Drie-delige kom, Familie Rose + losse standring met deksel + bodemmerk. Met erotische voorstelling binnenin en optocht decor. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bloemvaas/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen waterpot met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinese lichtblauwe porseleinen bloempot met reliëf en oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbak met landschap/tekst decor. Afmeting: 5,2 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met floraal decor. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen vaas met floraal/feniks/goud decor. Bovenrand ingekort + kleine haarlijn. Afmeting: H 28 x Ø 25 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen Hollandse damesschoenen. Floraal/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas. Geisha/tekst decor Met bodemmerk. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterschaal met Sang de Boeuf rood glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels en oker craquelé glazuur. Afmeting: 20 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogel/tekst decor. Kleine bakfout. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Chinese Sung-stijl porseleinen vaas met vier oren. Figuur/kraanvogel decor. Afmeting: H 33,3 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met floraal/figuren decor en bronzen montuur. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Diep Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerde figuren in tuin/goud decor. Afmeting: H 6 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met bloemvaas/kostbaarheden decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm.
Grote Chinees porseleinen vaas met vergulde olifantkoppen en floraal/musicerende vrouwen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 x Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor + bodemmerk. H 58 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam floraal, perkament en bloemvaas decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met Sang de boeuf rood glazuur. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose lampenvoet met figuur/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 29 - 46 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 11,5 x Ø 25,5 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose Kantonees kaststel met floraal/figuren/vogel/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas chip gerestaureerd. Eén dekselvaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 2...
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees Imari 18e eeuwse theepot met zilveren elementen aan het deksel, de greep en tuit. Geplaatst op een zilveren comfoor, 833/000, op 3 gekrulde poten, voorzien van zilveren brander en versierd met...
18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouden/bus met geisha/zotje in tuin decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 8,7 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 9 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met figuren in tuin decor en keizerlijk geel. Minimale chip. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschalen. Tuin decor. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: drie papborden, floraal, allemaal haarlijnen of beschadigd. En drie kommen, floraal. Afmeting: 15 - 16,5 cm. In matig/redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,4 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon pot met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 8 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse trekpot met floraal decor, haarscheur. 1x 18e -19e Eeuwse Familie Rose sauciere met floraal/goud decor. Kleine randrestauratie. Afmeting: 18 - ...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kop en schotels. Met landschap decor. Minimale chip. Afmeting: 4 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rood/zwart glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,8 cm. In goede staat.
Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel met floraal decor. Twee vazen beschadigd, één goed. Afmeting: H 9,5 - 11,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen met ribbel in trompetvormige hals. Afmeting: 14,5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schrijfdoos met figuren decor. Afmeting: 6,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse/Chinese bronzen kaarskandelaren met kraanvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese papier maché pot met draken decor + bodemmerk. Handbeschilderd. Afmeting: H 23,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen plaquette met tekst + signatuur. Figuur vangt kikker. Afmeting: H 36 x B 19 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn door bodem. Afmeting: 13 x 18 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal met lekschaal. Queng Lung. Met floraal decor. Gecontourneerd. Minimale chip. Afmeting: 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met rode draak/Familie Verte /wolken decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas mogelijk bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 14 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon vaas met ramskoppen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met vissen reliëf decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 13,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in hemelrijk decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk + spinach & egg glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met Wanli decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom met figuren decor. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Dikke Chinees porseleinen tegel met figuren decor. Afmeting: 3 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen waterbak met oker kleurig craquelé glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 13 x 15 x 3,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte theepot met figuren/floraal decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ming bord met paradijsvogel decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Blauw glazuur. Afmeting: 22 - 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen theebus met blauw glazuur en kostbaarheden decor. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.