Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.

Japanse Satsuma lampenvoet
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.

Lot Chinese deksels
Startprijs 300 EUR

Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 10,4 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 5,5 x Ø 10,4 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon censer
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon censer op drie poten. Met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 16 cm. In goede staat.

Snuffbottle (agaat)
Startprijs 300 EUR

Chinese snuffbottle van agaat. Chinese godheid. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle, Kalebas
Startprijs 300 EUR

Chinees glazen snuffbottle in kalebas vorm. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Chinese bamboe penselenpot, H 17 cm.
Startprijs 300 EUR

Fijn gestoken Chinese bamboe penselenpot met figuren in landschap decor. Met merkteken. Afmeting: H 17 x Ø 12,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 15,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 15,3 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen theepot met bamboe decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 15 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee Chinese kopjes
Startprijs 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met groen reliëf glazuur en draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Twee Chinese chicken borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met chicken decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 300 EUR

Lot Chinees porselein. 1x Drie-delige kom, Familie Rose + losse standring met deksel + bodemmerk. Met erotische voorstelling binnenin en optocht decor. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met bloemvaas/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese celadon waterpot Ø 20 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinese celadon porseleinen waterpot met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Startprijs 300 EUR

Chinese lichtblauwe porseleinen bloempot met reliëf en oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese waterbak, Ø 11 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen waterbak met landschap/tekst decor. Afmeting: 5,2 x Ø 11 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Floraal
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met floraal decor. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese Imari vaas, H 28 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen vaas met floraal/feniks/goud decor. Bovenrand ingekort + kleine haarlijn. Afmeting: H 28 x Ø 25 cm. In redelijke staat.

Twee Japanse Imari schoenen
Startprijs 300 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen Hollandse damesschoenen. Floraal/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Oude Chinese penselenpot
Startprijs 300 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas. Geisha/tekst decor Met bodemmerk. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal Ø 21,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen waterschaal met Sang de Boeuf rood glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels en oker craquelé glazuur. Afmeting: 20 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 44 cm.
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogel/tekst decor. Kleine bakfout. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Chinese Sung-stijl vaas
Startprijs 300 EUR

Chinese Sung-stijl porseleinen vaas met vier oren. Figuur/kraanvogel decor. Afmeting: H 33,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte lampenvoet
Startprijs 300 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met floraal/figuren decor en bronzen montuur. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 24,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Diep Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerde figuren in tuin/goud decor. Afmeting: H 6 x Ø 24,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 43 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met bloemvaas/kostbaarheden decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm.

Chinese vaas, H 47 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met vergulde olifantkoppen en floraal/musicerende vrouwen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 x Ø 26 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Figuren
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Draak/ feniks
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese vazen
Startprijs 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor + bodemmerk. H 58 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet, H 30 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 12,6 cm
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam floraal, perkament en bloemvaas decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese roodglazuur pijpvaas, H 16,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met Sang de boeuf rood glazuur. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Chinese-Kantonese lampenvoet
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose lampenvoet met figuur/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 29 - 46 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 25,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 11,5 x Ø 25,5 cm. In goede staat.

Drie-delig Kanton kaststel
Startprijs 300 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose Kantonees kaststel met floraal/figuren/vogel/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas chip gerestaureerd. Eén dekselvaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 2...

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Imari theepot met zilver
Startprijs 300 EUR

Chinees Imari 18e eeuwse theepot met zilveren elementen aan het deksel, de greep en tuit. Geplaatst op een zilveren comfoor, 833/000, op 3 gekrulde poten, voorzien van zilveren brander en versierd met...

18e Eeuwse Chinese theebus
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouden/bus met geisha/zotje in tuin decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 8,7 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 9 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm.
Startprijs 280 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Startprijs 260 EUR

Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 22 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose patti pan Ø 13 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met figuren in tuin decor en keizerlijk geel. Minimale chip. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese Queng Lung schotels
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschalen. Tuin decor. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startprijs 250 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: drie papborden, floraal, allemaal haarlijnen of beschadigd. En drie kommen, floraal. Afmeting: 15 - 16,5 cm. In matig/redelijke staat.

Antieke Chinese Kang Xi schotel Ø 35,4 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,4 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon pot
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 8 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse trekpot met floraal decor, haarscheur. 1x 18e -19e Eeuwse Familie Rose sauciere met floraal/goud decor. Kleine randrestauratie. Afmeting: 18 - ...

Twee Familie Rose kop/schotels
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kop en schotels. Met landschap decor. Minimale chip. Afmeting: 4 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12,3 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen kom met rood/zwart glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

Chinees kopje
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen kop met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,8 cm. In goede staat.

Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees kaststel
Startprijs 250 EUR

Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel met floraal decor. Twee vazen beschadigd, één goed. Afmeting: H 9,5 - 11,5 cm. In redelijke staat.

Twee Sang de Boeuf vazen, H 14,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen met ribbel in trompetvormige hals. Afmeting: 14,5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese schrijfdoos
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schrijfdoos met figuren decor. Afmeting: 6,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Startprijs 240 EUR

Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm.
Startprijs 240 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse/Chinese kaarskandelaren
Startprijs 240 EUR

Twee antieke Japanse/Chinese bronzen kaarskandelaren met kraanvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antieke Chinese papier maché pot Ø 22,5 cm.
Startprijs 240 EUR

Grote antieke Chinese papier maché pot met draken decor + bodemmerk. Handbeschilderd. Afmeting: H 23,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese plaquette in lijst
Startprijs 240 EUR

Chinees porseleinen plaquette met tekst + signatuur. Figuur vangt kikker. Afmeting: H 36 x B 19 cm. In goede staat.

Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 240 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 240 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Startprijs 220 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Imari trekpot
Startprijs 220 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn door bodem. Afmeting: 13 x 18 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Startprijs 220 EUR

Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese natfruitschaal + lekschaal
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal met lekschaal. Queng Lung. Met floraal decor. Gecontourneerd. Minimale chip. Afmeting: 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Startprijs 200 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met rode draak/Familie Verte /wolken decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas mogelijk bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.

Chinees diep bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Kleine Chinese flacon
Startprijs 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Startprijs 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 14 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinese celadon vaas met ramskoppen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 13,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met vissen reliëf decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 13,7 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in hemelrijk decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 44 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Chinese Spinach & egg kom Ø 21,6 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk + spinach & egg glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 16,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met Wanli decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinees Kantonese kom Ø 11 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom met figuren decor. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese tegel
Startprijs 200 EUR

Dikke Chinees porseleinen tegel met figuren decor. Afmeting: 3 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Startprijs 200 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak met oker kleurig craquelé glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 13 x 15 x 3,5 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Startprijs 200 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte theepot met figuren/floraal decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Chinees Ming bord Ø 19,3 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Ming bord met paradijsvogel decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lampenvoet
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Blauw glazuur. Afmeting: 22 - 44 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theebus
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen theebus met blauw glazuur en kostbaarheden decor. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 31,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Queng Lung schaal
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.