Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese schenkkan
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen schenkkan met plated tuit + figuren decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte knobbelvaas, H 27 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 20 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir gemberpot met floraal goud decor bodem barst. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met perzikboom/ranken decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Drie Familie Rose kop/schotels
Resultaat: 400 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's in tuin/Familie Rose decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas als petroleumlamp
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas als petroleumlamp. Met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese pot met tekst Ø 21 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese maanvaas
Resultaat: 375 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen pelgrimvaas/maanvaas. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 22 x 48 x Ø 40 cm. In goede staat.

Chinese kandelaar
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari vaas, H 78 cm.
Resultaat: 375 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met coulissen/draken/foo-honden/floraal/goud decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 78 cm. In redelijke staat.

Chinese knobbelvaas met theeglazuur, H 25,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinese porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 26 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 cm. x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Grote antieke Chinese gemberpot, H 31 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot 19e met rood floraal decor en craquelé glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese bonsai-pot
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon bonsai plantenbak met tekst en signatuur. Afmeting: 7,5 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Grote Meiping vaas
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Meiping vaas met floraal decor. Afmeting: H 59 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur. Afmeting: H 23 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 9 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen censer met cicaden decor. Met zes tekens bodemmerk en oker glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 38 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/rode draak decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met draken decor en bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese wapenschotel Ø 34,7 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen wapenschotel met goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Resultaat: 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Familie Rose dekselkom met draak/paradijsvogel decor + zes tekens bodemmerk. (2) Familie Rose water of inktpot met figuren decor. Haarlijn + chips. Afmeting: 8 - 11,5...

Chinese wierookbrander + console
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor + houten console. Afmeting: H 60 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese spekstenen hanen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote Chinese spekstenen hanen op houtgestoken consoles. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 - 35 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 9,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen. Figuren in tuin decor. Beide beschadigd. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,7 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/coulissen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinees diep bord Ø 19 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen diep bord met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Drie Chinese altaar figuren
Resultaat: 350 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken + gepolichromeerde altaar figuren met restvergulding. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pijpvaas, H 36 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met grijs/rood glazuur. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee Chinese wandvazen
Resultaat: 325 EUR

Twee Chinees porseleinen wandvazen in oker-kleur. Met bodemmerk. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 11,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met figuren/zotjes in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 11, 5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen vaas met decor van rode draken + goud. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Octagonale Chinese vaas, 26,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Octagonale Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen chicken cup met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Chinese kop+schotel
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotel met kostbaarheden decor + bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

4x Chinese kop + 3 schotels
Resultaat: 325 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap decor in coulissen. Enkele minimale schilfers. Afmeting: 4,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels in tuin decor. 18e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (15x)
Resultaat: 325 EUR

Vijftien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Bestaande uit: Elf kopjes en vier schotels. Onder andere; Kang Xi, krab en baars. Bodemmerken. Enkele delen haarlijn + chip. Afmeting: 5,5 - 1...

Chinese vaas, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met feniks + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met fabeldieren decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen waterpot met oker glazuur en ranken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met flambé glazuur. Afmeting: 14 - Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinese celadon porseleinen vaas met oren en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/pagode decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 19,2 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal in bloemvorm, met draken/karakter tekens decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

Twee delen Chinees porselein met groen draken decor en geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9 -Ø 16 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Fabeldieren
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met fantasie fabeldieren. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese draken schotel Ø 26,7 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met draak/feniks/vleermuis decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 58 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met monniken decor, tekst en karaktertekens + signatuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 15 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken Ø 16 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met draak/feniks decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.

Antiek Chinees gedicht op papier
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees handgeschilderd gedicht op geschept papier + signatuur. Vochtvlekken. Afmeting: H 85 x 45,3 cm. In redelijk/goede staat.

Snuffbottle, Zotjes
Resultaat: 300 EUR

Vierkante Chinees porseleinen snuffbottle met zotjes decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.

Chinese censer
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen censer met monniken/karaktertekens decor. Afmeting: 9,8 x 13,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups op voet Ø 7,8 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met rood vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 7,8 cm. In goede staat.

Chinese viskom Ø 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen viskom met oranje-rood vissen decor, Familie Verte + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 25 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/fruit/vogel decor. Met merktekens. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 25,6 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schotel met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Resultaat: 300 EUR

Vijf-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/gouden apen decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese koppen Ø 9 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee zeer gedetailleerde gedecoreerde Chinees porseleinen koppen met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Met bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.

3 Chinese Kang Xi schotels Ø 10,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel met tekst Ø 28,2 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen celadon schotel met craquelé glazuur, tekst en bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 28,2 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; (1) Celadon schaal + bodemmerk. (2) Bolvaas met blauwe bodemring. (3) Celadon vaas met fabelfiguur. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 19,3 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met gebroken wit floraal reliëf glazuur. Afmeting: H 19,3 cm. In goede staat.

5 Chinese kop/schotels
Resultaat: 275 EUR

Vijf Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels met lichtbruin glazuur. Peterselie + landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Drie kopjes beschadigd. Drie schotels chip. Twee goed. Afmeting: 6 -...

Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Vijf-delig klein Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.
Resultaat: 275 EUR

Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.

Chinese beker Ø 9,5
Resultaat: 275 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen drinkbeker met mandarijn decor/rocailles en floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 12 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 275 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen diepe Kang Xi schotel met latere zilveren beugel. Tuin/vazen decor. Minimale chip. Afmeting: H 6,5 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinees porselein
Resultaat: 275 EUR

Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 275 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese cup van hoorn
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinese cup van hoorn, met salamander decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom + onderschotel
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselkom met onderschotel. Familie Rose. Floraal. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese kom op hoge voet Ø 14,3 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet. Afmeting: H 13 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Chinese lakwerk theedoos
Resultaat: 275 EUR

Chinese lakwerk theedoos met tinnen theehouders. 19e Eeuw. Mooie kwaliteit. Sleutel mist. Afmeting: 15 x 24 x 18 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese draken kom Ø 16 cm.
Resultaat: 275 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen draken kom met bodemmerk. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 10 cm.
Resultaat: 260 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi vaas, H 10,2 cm.
Resultaat: 260 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 10,5 cm.
Resultaat: 260 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 24 cm.
Resultaat: 260 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese celadon pijpvaas, H 25,4 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinese celadon porseleinen pijpvaas met lichtgroen glazuur.18e of 19e eeuws Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 29 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 18 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.