Grote 19e eeuwse Japanse Kutani kraagvaas met figuren/draak en goud decor. Eén chip. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Beide borden beschadigd. Afmeting: Ø 22,6 - Ø 22,8 cm. In redelijke staat.
Drie oude Chinese jade snijstukken, draken. Afmeting: 5,5 - 7,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schotels met landschap decor, 19e eeuw. Vijf kopjes met tuin decor, 19e eeuw. Twee kopjes 18e eeuw. Twee schotels 18e - 19e eeuw. Eén losse ...
Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/draak decor. 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 23 cm. In matige staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose, Kantonese vaas met figuren/kostbaarheden decor. Cylinder-vormig. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, Queng Lung. Chips en of haarlijn. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tazza schaal met tuin/vogel decor + bodemmerk. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: H 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi octagonale borden met floraal decor + bodemmerk. Beide borden gelijmd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijke staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Landschap + floraal decor. Twee capucijne, één kop haarlijn. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden haarscheur. Afmeting: Ø 14 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinese penselenvaas van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,2 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje met baars decor, chip + haarlijn. Twee kommen met wijsheren decor, circa 1900. Kang Xi bord met tuin decor + bodemmerk, haarlijn. Afm...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot. Met figuren in tuin decor + groen glazuur. Chip dekselrand. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. (1) Queng Lung, 18e eeuw, floraal decor, handvat gerestaureerd. (2) Geribbeld, floraal decor, 19e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In redelijke/goede ...
Grote Chinees porseleinen schotel met egg and spinach decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees kaststel. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung kop + schotels. Floraal decor. Eén kop haarlijn. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees/Japans porseleinen borden met krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen Quan Yin. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos. Met floraal/karper/Foo-hond decor. Onderrand deksel chip. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen wandtegel met floraal/goud decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 20 x 20,1 x 0,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese houtgestoken altaar figuren. Gepolychromeerd. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Chinese School. Landschap met figuren/tekst + signatuur. Houtsnede op papier. Afmeting: H 88 x B 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen fles met fantasie dieren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x 7 5,3 cm. In goede staat.
Lot van veertien delen Chinees porselein. Schotels/borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden beschadigd. Eén schotel beschadigd. Eén bord haarlijn. Eén schenkkan haarlijn. Eén Imari waterpot, twee ...
Drie delen Chinees porselein. (1) Familie Rose vaas met figuren in tuin decor, 19e eeuw, dubbele bodemring, chips. (2) Grote trekpot met rode draak + bodemmerk, circa 1900, deksel beschadigd. (3) Fami...
Chinees porseleinen dekseldoos met draak/karper decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse of Chinese octagonale borden met draken decor. Eén bord gelijmd. Afmeting: 14,5 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen neksteun met figuren in landschap/karakter decor. Afmeting: 10,5 x 23,3 x 10,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met vliegende koekoek. 18e Eeuw. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijke staat.
Antiek vijf-delig porseleinen kaststel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat
Chinees porseleinen celadon schaal met lichtbruin craquelé glazuur. Bloemvorm. Afmeting: H 4,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese Yixing trekpotten. Divers. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Minimale schilfers + haarlijn in borden. Afmeting: Ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen/bibelots. Diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: H 4 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Kang Xi bodemmerk en floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19 cm. In matige staat.
Twee oude Chinese gouaches op zijde. Gesigneerd. Figuren in landschap met kippen. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Knobbelvaas met zotjes decor. (2) Gemberpot met zotjes in landschap decor. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decor. Alle borden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Zes Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: trekpot, melk/suiker set, kop/schotel. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.