Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Verte schotel Ø 29 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Twee Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinees kopje
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen kopje met tuin/vlinder decor + bodemmerk. Craquelé in bodem. Afmeting: H 3,5 x Ø 7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pijpvaas , H 24,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 18 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 29 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 250 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...

Twee oude Japanse borden Ø 24 - Ø 24,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee oude Japans porseleinen borden met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 24 - Ø 24,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon pijpvaas, H 25,4 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinese celadon porseleinen pijpvaas met lichtgroen glazuur.18e of 19e eeuws Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotels
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 26 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met pauw decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 225 EUR

Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; Imari, Samson, Familie Rose. Twee schotels beschadigd, rest goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In matig/redelijke staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 225 EUR

Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; drie delen Familie Rose capucijne kopjes met floraal decor. Twee Nanking Cargo schotels met floraal/vogel decor, één haarlijn. Drie schotels...

Chinese vaas, H 34,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuw. Floraal. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 34,5 cm. In redelijke staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

18e Eeuws Familie Rose kop+schotel
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen deksel
Resultaat: 225 EUR

Groot Chinees porseleinen deksel met landschap decor. Bodemrand Ø 19 cm. Rand gerestaureerd. 19e Eeuw. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpfles, H 21 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Octagonaal. Floraal + wierookbrander decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 23,2 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvaas/goud decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Kang Xi. Floraal/pagode decor. Twee bakfouten. Afmeting 6,2- 10,4 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Capucijne, Amsterdams Bont, Imari. Enkele haarlijn of chip. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 225 EUR

Chinese celadon porseleinen maanvaas/pelgrimvaas. Met craquelé glazuur. Afmeting: 21 x 16 x 7,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen republiek-stijl schotels met figuren decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 24 - Ø 30 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 220 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden Ø 15,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met sprinkhaan/floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 20 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. Minimale chip. In goede staat.

Grote kom met familiewapen
Resultaat: 200 EUR

Grote oude porseleinen kom met familiewapen/floraal decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 200 EUR

Zeven delen divers Chinees porselein. Bestaande uit: Drie zoutnappen, Familie Rose, 19e eeuw. Dekseldoos, Familie Rose, 19e eeuw. Drie Kantonese borden, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 8 - Ø 21,7 cm. In goe...

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 200 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie gemberpotten, prunes/cracked ice decor, 19e - 20e eeuw. En één dekselpot, 18e eeuw, floraal decor, deksel haarlijn. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/...

Chinese bloempot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen bloem-vormige bloempot met rood verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16 x 12,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

Acht-kantige Chinees porseleinen celadon vaas met oren. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Zes antieke Chinese vazen H 9 - 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 22 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met aardbeien/bamboe decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Japans/Chinees dienblad
Resultaat: 200 EUR

Groot Japans of Chinees houten dienblad met parelmoer-inleg. Floraal, vogels, pagodes, zeegezicht decor. Afmeting: 46 x 72 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met oranje/rode draak en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 200 EUR

Antiek Japans porseleinen Satsuma theeservies. Vijftien-delig. Circa 1900. Afmeting: 5 - 19 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 35 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaas met figuren/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese kopjes
Resultaat: 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met figuur in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung olielamp
Resultaat: 200 EUR

Chinese Sung porseleinen olielamp in eend-vorm. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 21 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met oranje draak + goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 53 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon drakenvaas. Octagonaal. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 15,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen bloem-vormige celadon schaal met etiketten en groen craquelé glazuur. Afmeting: 4,5 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 20,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met reliëf decor + bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met créme glazuur en floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop+schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met aardbeien/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 14,4 cm. In goede staat.

Chinese kom met draak Ø 15,8 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas met figuren
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese natuurstenen objecten
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinese natuurstenen objecten. Betreft: Grote lakstempel met draak, gesigneerd. En een steen met landschap/figuren decor. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon pijpvaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11,6 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal/vlinder/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas. Balustervorm. Met roze/rood glazuur, olifanten koppen + bodemmerk. Bakfout binnenkant. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 25,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met bloesemtak/vogel decor. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

2 Oude Chinese munten
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Chinese muntstukken met draken en karaktertekens. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen Ø 10,7 c.m
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen perzik-kommen met vleermuis decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 10,7 cm. In goede staat.

Groot Chinees Kantonees dienblad
Resultaat: 190 EUR

Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose dienblad. Met figuren/floraal/insecten/vogels en goud decor. Enkele chips. Afmeting: 4 x 42 x 39 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Kang Xi koppen
Resultaat: 190 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Divers. Haarlijnen of chip. Afmeting: 8 - Ø 8,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Lot Chinees porselein. 19e Eeuw. (1) Drie-delige Familie Verte kop + schotel + extra deksel, haarlijn + chips. (2) Twee 19e eeuwse schotels met peterselie decor + bodemrand, goed. Afmeting: 10 - Ø 13,...

Twee Japanse Satsuma vazen, H 25 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma poreleinen vazen met heilige figuren decor. Geplaatst op houten basement. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese censer
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen censer met draken decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/zotjes decor. Vier tekens bodemmerk. Bovenranden beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

Lot divers Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Lot divers Chinees porselein. Oud + antiek. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matige/redelijke staat.

Chinees porseleinen lamp
Resultaat: 180 EUR

Antieke Chinees porseleinen lamp, gemaakt van een 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Ingekort. Met salamander/ranken decor. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In redelijke staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese boeddha, H 21 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen boeddha met zotjes. Lichtblauw glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 15 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en fantasie fabel figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) 17e Eeuwse Wanli vaas, beschadigd. (2) 18e Eeuwse Kang Xi vaas met lange Lijs decor, één oor mist. Afmeting: H 15 - 20 cm. In matig/redelijke staat.

Lot Chinese munten (5x)
Resultaat: 180 EUR

Vijf oude Chinese munten. Divers. Onder andere uit 1934. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4 cm. In goede staat.

Chinese trompetvaas, H 39 cm.
Resultaat: 180 EUR

Kang Xi stijl Chinees porseleinen trompetvaas met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 180 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen pot met waterpartij, vissendecor en tekst, gerestaureerd 22,5x46cm. In matige staat.

Lot Chinees (17x)
Resultaat: 180 EUR

Lot Chinees porselein (17x). 18e - 19e Eeuw. Allemaal haarlijn en/of beschadigd. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In matig/redelijke staat.

Kang Xi kop/schotel
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Met floraal decor. Drie schotels haarlijnen. Eén schotel goed. Twee kopjes goed. Twee kopjes chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari schotel Ø 46 cm.
Resultaat: 170 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen opengewerkte schotel met goud/kraanvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné geisha
Resultaat: 170 EUR

Japanse cloisonné geisha met cloisonné sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Jade gesneden medaillon Ø 30 cm.
Resultaat: 170 EUR

Groot jade gesneden medaillon met draken decor aan beide zijden. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese capucijne kom Ø 14,8 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 17 cm.
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas. Nanking Cargo, Lot 5189. Berglandschap met figuren decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Acht Japanse/Chinese kopjes Ø 8 cm.
Resultaat: 160 EUR

Acht zeldzame 19e eeuwse Japanse/Chinees porseleinen kopjes met zotjes/goud floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 6,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 160 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen, enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese kom Ø 21,1 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinese eierschaal porseleinen kom met zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8,3 x Ø 21,1 cm. In goede staat.

Twee Chinese altaar figuren
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese houtgestoken altaar figuren met polychromie + restvergulding. Afmeting: H 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese celadon vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon vazen met ivoorkleurig craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.