Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met citroen op tinnen schotel 1158
C. Cornelisz, Stilleven met citroen op tinnen schotel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Landkaart van Overijssel 1170
Landkaart van Overijssel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
R. Lorenz, Poldergezicht bij avond 1245
R. Lorenz, Poldergezicht bij avond

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lieuwe Gerstmijer, Gezicht op Kampen 1301
Lieuwe Gerstmijer, Gezicht op Kampen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Jan Sirks, Schepen in haven Rotterdam 1319
Jan Sirks, Schepen in haven Rotterdam

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Jan van Rijsewijk, Hollands landschap met koeien 1401
Jan van Rijsewijk, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Frans Baaijens, de Dinkel Lutterzand 1099
Frans Baaijens, de Dinkel Lutterzand

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
M. Krabbe, Zomers landschap 1133
M. Krabbe, Zomers landschap

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
J.H. Weissenbruch, Riviergezicht met ophaalbrug 1152
J.H. Weissenbruch, Riviergezicht met ophaalbrug

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met roemer en citroen 1156
C. Cornelisz, Stilleven met roemer en citroen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, Twents interieur met boer 1200
Jaap van Kregten, Twents interieur met boer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in park 1372
Ongesigneerd, Figuren in park

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis 1400
Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Rest signatuur, Meisje met bloemen 1023
Rest signatuur, Meisje met bloemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Chinese kom 1065
C. Cornelisz, Stilleven met Chinese kom

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
J.M. Vrolijk, Studie koeienkop 1076
J.M. Vrolijk, Studie koeienkop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Romantische voorstelling 1114
Ongesigneerd, Romantische voorstelling

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met roemer 1157
C. Cornelisz, Stilleven met roemer

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Riviergezicht IJssel met koeien 1193
J. Ouwersloot, Riviergezicht IJssel met koeien

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Frans Mars, Poldergezicht met molen 1203
Frans Mars, Poldergezicht met molen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Duitse School, Landschap met kasteel en visser 1300
Duitse School, Landschap met kasteel en visser

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Handingekleurde gravure 1303
Handingekleurde gravure

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met schapen 1325
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met schapen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jopie Huisman, Stilleven poppen 1333
Jopie Huisman, Stilleven poppen

Resultaat:

110 EUR