Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten 1266
Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk, Boerin schilt appel 1280
Onduidelijk, Boerin schilt appel
Startprijs 60 EUR
Luciën v.d. Pluym, Havengezicht 1302
Luciën v.d. Pluym, Havengezicht
Startprijs 60 EUR
Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha 1190
Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startprijs 70 EUR
Onduid. gesig., Hollands riviergezicht 1217
Onduid. gesig., Hollands riviergezicht
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Fruit stilleven 1344
Ongesigneerd, Fruit stilleven
Startprijs 75 EUR
C. Maxim, Meisje met kersen 1148
C. Maxim, Meisje met kersen
Startprijs 80 EUR
G. Plateau, Riviergezicht met zeilboot 1153
G. Plateau, Riviergezicht met zeilboot
Startprijs 80 EUR
Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort 1176
Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Startprijs 80 EUR
Miniatuur portret 1236
Miniatuur portret
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Bosven 1238
Onduid. gesig., Bosven
Startprijs 80 EUR
Drie antieke gravures/steendruk 1267
Drie antieke gravures/steendruk
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren 1285
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 80 EUR
H. Houssart, Landschap met boot en kamperende mensen 1295
H. Houssart, Landschap met boot en kamperende mensen
Startprijs 80 EUR
O. Köster, Landschap met dorp 1299
O. Köster, Landschap met dorp
Startprijs 80 EUR
Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten 1332
Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten
Startprijs 80 EUR
2x 20e Eeuw, Landschappen 1340
2x 20e Eeuw, Landschappen
Startprijs 80 EUR
2x Onduid. gesign., Landschap met vee 1341
2x Onduid. gesign., Landschap met vee
Startprijs 80 EUR
Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1361
Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee 1111
Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee
Startprijs 90 EUR
K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen 1164
K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen
Startprijs 90 EUR
Edmond Wingen, Riviergezicht met woonboot 1261
Edmond Wingen, Riviergezicht met woonboot
Startprijs 90 EUR
T. van Asten, Strand Scheveningen 1313
T. van Asten, Strand Scheveningen
Startprijs 90 EUR
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars 1081
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars
Startprijs 100 EUR