Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd? Herder met schapen 1083
Ongesigneerd? Herder met schapen
Startprijs 100 EUR
Henk Lassche, Abstracte compositie 1091
Henk Lassche, Abstracte compositie
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Twee figuren met druiven 1141
Ongesigneerd, Twee figuren met druiven
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Hollands winterlandschap 1142
Ongesigneerd, Hollands winterlandschap
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Landschap met vee en boerin 1143
Ongesigneerd, Landschap met vee en boerin
Startprijs 100 EUR
H.C. Mac Lean, Zonnebloemen 1151
H.C. Mac Lean, Zonnebloemen
Startprijs 100 EUR
Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling 1160
Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling
Startprijs 100 EUR
Japanse School, Geisha in interieur 1161
Japanse School, Geisha in interieur
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Bergpad 1162
Ongesigneerd, Bergpad
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Stilleven 1183
Ongesigneerd, Stilleven
Startprijs 100 EUR
A. Torringa, Boerderij met waterput 1187
A. Torringa, Boerderij met waterput
Startprijs 100 EUR
Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan 1191
Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan
Startprijs 100 EUR
Miniatuur portret op porselein 1222
Miniatuur portret op porselein
Startprijs 100 EUR
Miniatuur portret 1228
Miniatuur portret
Startprijs 100 EUR
Miniatuur portret 1229
Miniatuur portret
Startprijs 100 EUR
Miniatuur portret 1235
Miniatuur portret
Startprijs 100 EUR
Langa, Landschap 1252
Langa, Landschap
Startprijs 100 EUR
Th. Selhorst, Portret wijsheer 1256
Th. Selhorst, Portret wijsheer
Startprijs 100 EUR
Fr. Reijnders, Zuid-Nederlands dorpsgezicht 1298
Fr. Reijnders, Zuid-Nederlands dorpsgezicht
Startprijs 100 EUR
Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels 1330
Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk, Havengezicht 1346
Onduidelijk, Havengezicht
Startprijs 100 EUR
C. Briels, Figuratieve voorstelling 1357
C. Briels, Figuratieve voorstelling
Startprijs 100 EUR
M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn 1363
M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn
Startprijs 100 EUR
Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water 1385
Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water
Startprijs 100 EUR