Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, Stadsgezicht Parijs 1271
Ongesigneerd, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Monogram L.V.S., Naakte vrouw aan waterkant 1077
Monogram L.V.S., Naakte vrouw aan waterkant

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Aris Knikker, Riviergezicht bij avond 1145
Aris Knikker, Riviergezicht bij avond

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Verso romance a café 1061
Onduid. gesig., Verso romance a café

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gesigneerd, Figuren met paarden 1123
Gesigneerd, Figuren met paarden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
G.M. Munthe, Bomschuit op strand 1167
G.M. Munthe, Bomschuit op strand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Adriaan van Everdingen, Bosgezicht met boerderij 1180
Adriaan van Everdingen, Bosgezicht met boerderij

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Abstracte compositie 1232
Anton Heyboer, Abstracte compositie

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Abstracte compositie 1233
Anton Heyboer, Abstracte compositie

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Plofkip 1234
Anton Heyboer, Plofkip

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eugène Brands, Vogel 1138
Eugène Brands, Vogel

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Cor Schaap (1968-.), Schelpenvisser bij Katwijk 1264
Cor Schaap (1968-.), Schelpenvisser bij Katwijk

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Jan Knikker Sr., Hollands havengezicht met Stompe toren 1026
Jan Knikker Sr., Hollands havengezicht met Stompe toren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ton Schulten, Over de heuvels 1051
Ton Schulten, Over de heuvels

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Schapen 1057
C. Verschuur, Schapen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bertha Valkenburg, Schoorsteenveger 1109
Bertha Valkenburg, Schoorsteenveger

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret van geleerde met microscoop en globus 1120
Ongesigneerd, Portret van geleerde met microscoop en globus

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gustave Flasschoen, Amsterdams havengezicht 1214
Gustave Flasschoen, Amsterdams havengezicht

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Frits Goosen, Landschap met koeien 1052
Frits Goosen, Landschap met koeien

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Jaap Nefkens, Hollands landschap met koeien 1084
Jaap Nefkens, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
C. Kloos, Vrouwelijk naakt 1166
C. Kloos, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Elisabeth, Stilleven 1184
Elisabeth, Stilleven

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Guillaume Corneille, La Femme au kimono 1399
Guillaume Corneille, La Femme au kimono

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
M.J. Nefkens, Zandafgraving in de duinen 1032
M.J. Nefkens, Zandafgraving in de duinen

Resultaat:

225 EUR